Rośnie II etap Red Parku


Tegoroczne lato rozpieszcza wszystkich mieszkańców Poznania. Wakacyjna aura sprzyja też postępom na budowie – na poznańskim Dębcu II etap osiedla Red Park wznosi się coraz wyżej. Przewidziany termin zakończenia prac to IV kwartał 2016 roku.

Rośnie_II_etap_RP_2

Inwestycja Red Park jest podzielona na cztery etapy. W pierwszym powstało 135 mieszkań o różnej powierzchni, najbardziej atrakcyjne dla klientów były lokale na 13-tym piętrze. W styczniu bieżącego roku rozpoczęła się budowa kolejnego etapu, w której zaplanowano łącznie 130 mieszkań, o powierzchniach od 34,54 mkw. do 97,65  mkw. Znajdą się tu zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i większe mieszkania dwu-, trzypokojowe, dostępne również w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Każde z nich będzie posiadało własny balkon, taras lub ogródek dla lokali parterowych. W II etapie ceny rozpoczynają się od 5925 zł/m2 brutto – ceny te są bardzo atrakcyjne, zważywszy na dobrą lokalizację inwestycji, a także kompleksowe zaplecze usługowo-handlowe. W podziemiach budynku powstanie 121 miejsc parkingowych.
Obecnie prace są w bardzo zaawansowanym stadium. Buduje się właśnie siódmy poziom kondygnacji, z zaplanowanych czternastu. Stan postępu prac przy budynku B na koniec lipca to 29,61%. Choć inwestycja dopiero powstaje, wiele mieszkań zostało już wykupionych – Najbardziej pożądane są mieszkania, które wykańczamy dla naszych klientów za darmo. Wiele młodych par skorzystało podwójnie – z dofinansowania w ramach programu MdM oraz naszego pakietu wykończeniowego – mówi Roma Peczyńska, dyrektor e-marketingu RED – Real Estate Development.
Red Park wyróżnia się na tle innych inwestycji przede wszystkim wysokością budynków. Na najwyższych piętrach mieszkańcy będą mogli z okna mieszkania całą panoramę Poznania. Deweloper przygotował film z dronu, który ukazuje jaki widok rozpościera się przed mieszkańcem 13-tego piętra.

Patrycja Puhacz

Dodaj komentarz