Rosną Nowe Winogrady (Galeria)


Murapol S.A., ogólnopolski deweloper mieszkaniowy, rozpoczął budowę osiedla mieszkaniowego w Poznaniu. Na początku 2013 roku dzielnica Winogrady wzbogaci się aż o 231 lokali.

 

W spokojnej dzielnicy Winogrady, przy ulicy Hawelańskiej, Murapol S.A buduje nowoczesny, wielorodzinny kompleks mieszkaniowy o nazwie Nowe Winogrady. Jest to obecnie jedna z największych inwestycji deweloperskich w Poznaniu. Docelowo będzie składać się z 4 budynków o wysokości od 3 do 9 kondygnacji. W I etapie, którego zakończenie przewidziano na I kwartał 2013 roku, oddanych do użytku zostanie aż 231 komfortowych i nowoczesnych mieszkań. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą kawalerki (od 25 mkw), mieszkania dwupokojowe (od 35 mkw) i trzypokojowe (od 52 mkw). Powstaną również lokale o powierzchni powyżej 100 mkw, z okien których będzie rozpościerał się widok na panoramę miasta. Możliwość pionowego lub poziomego łączenia mieszkań to dodatkowa propozycja dla wymagających klientów.

 Dla wygody i komfortu

Przy projektowaniu osiedla Nowe Winogrady duży nacisk położono na to, aby przyszłym mieszkańcom zapewnić wygodę i odpowiednią przestrzeń. Każda klatka schodowa wyposażona zostanie w duże cichobieżne windy. Na frontowej elewacji budynku, od strony parkingu, pojawią się rozległe przeszklenia, za którymi znajdą się korytarze prowadzące do mieszkań. Z drugiej strony, na zapleczu bloku, usytuowane zostaną dwa rozległe, ozdobione zielenią patia, z placem zabaw dla najmłodszych.

W części parterowej obiektu zaplanowano punkty handlowo-usługowe. – W projekcie przewidzieliśmy podziemną halę garażową, a wszystkie lokale mieszkalne będą posiadały balkon, taras lub ogródek – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor Oddziału Poznań firmy Murapol S.A,, inwestora osiedla Nowe Winogrady. – Zadbamy też o pełną infrastrukturę. Powstaną chodniki, drogi, plac zabaw oraz tereny zielone – dodaje Michał Wawrzyniak.

Dodaj komentarz