Rodzinne Podolany prawie gotowe


Trwa realizacja osiedla Rodzinne Podolany, przy ulicy Heleny Rzepeckiej w Poznaniu, na Podolanach. Inwestycja została podzielona na cztery etapy, w ramach których powstanie dziewięć szeregów, a w nich domy z ogrodami oraz dwupoziomowe mieszkania z tarasami na dachu. Duża część osiedla została oddana do użytku. Trwa realizacja etapu IV, a w nim szeregów I i H. 

Osiedle Rodzinne Podolany finalnie będzie liczyć 99 lokali, z czego 71 zostało już wybudowanych oraz oddanych w ręce nabywców. W ostatnich tygodniach nastąpiły odbiory w szeregach C i F, a klienci rozpoczęli prace wykończeniowe.

Finalnie w szeregu C powstało 16 lokali o powierzchniach 76 i 79 mkw. z przynależnym tarasem o metrażu aż do 20 mkw., natomiast w szeregu F 8 lokali o powierzchni 99 mkw. z ogrodami. Wszystkie zadania zostały wykonane. Estetyka każdego z budynków jest w pełni zbieżna z pozostałymi, dzięki czemu inwestycja wyróżnia się na tle innych projektów, tworząc spójną całość – mówi Katarzyna Wyszyńska, z biura sprzedaży Sky Investments.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz