Rezydencja Winiary stawia na standard i większe powierzchnie


Firmy deweloperskie potwierdzają, że wśród klientów jest grupa poszukująca większego metrażu mieszkania, z trzema lub najlepiej czterema pokojami. To niekoniecznie musi być dom pod miastem – liczy się standard wykonania, opcje dodatkowe i przestrzeń. Dobrym rozwiązaniem jest wybór większego lokalu mieszkalnego na poznańskich Winiarach, co proponuje zdobywający duże uznanie deweloper Quadro.

O tym, jakie mieszkania w budownictwie wielorodzinnym cieszą się największym wzięciem, decyduje sporo czynników, jak zmieniające się trendy, oczekiwania klientów. Każda grupa ma inne, ale sprecyzowane preferencje. Kawalerki i mieszkania 2-pokojowe będą idealne na start: dla studentów, singli, par planujących wspólną przyszłość, a także dla klienta inwestującego w nieruchomości. Nietrudno dostrzec, że grup klienckich zainteresowanych kompaktowymi projektami w granicach do 50 m kw. jest sporo.

Projekt naszej poznańskiej inwestycji, Rezydencja Winiary, zakłada stworzenie aż 23 mieszkań kompaktowych 27-44 m kw. z myślą o wspomnianych grupach klientów. Funkcjonalne projekty spotkały się z dużym zainteresowaniem i wszystkie znalazły swoich nabywców. Dostrzegamy również, jak zmienia się rynek. Dziś nie możemy mówić o tym, że klient wybiera małe mieszkanie, a jeśli marzy o większej przestrzeni, to wyprowadza się do jednej z gmin ościennych Poznania. Alternatywą są mieszkania ponad 50 m kw., czy jeszcze większe apartamenty, również chętnie nabywane. W Rezydencji Winiary, mimo że budowa zakończy się za blisko półtora roku, zostały już ostatnie lokale z trzema pokojami. Reszta znalazła swoich nabywców – mówi Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz