Świetny początek Retro Motor Show (ZDJĘCIA)


Od dzisiaj do niedzieli teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zamienił się w największy w Polsce wehikuł czasu. Niemal 1000 pojazdów, 31.000 m² powierzchni wystawienniczej, ponad 90 wystawców i 4 pawilony wypełnione historią motoryzacji. Zobacz zdjęcia z Retro Motor Show – na końcu artykułu.

Ferrari F40

Punktualnie o 11:00 bramy Międzynarodowych Targów Poznańskich otworzyły się na miłośników pojazdów zabytkowych. Czekały na nich 4 duże pawilony wypełnione historią motoryzacji.

Handlowy piątek

Pierwszy dzień targów, z uwagi na dzień roboczy, jest idealny dla osób, które marzą o zakupie własnego klasyka. Retro Motor Show to świetna okazja, by w jednym miejscu zobaczyć kilkadziesiąt ofert z całej Polski. Pojazdy na sprzedaż prezentuje m.in. Giełda Klasyków, BRP Bracia Goźlińscy, Auto-Classic, Fabryka Klasyków czy Novanta6Classic.

Na targach można znaleźć samochody z różnych półek cenowych. Najwyżej finansową poprzeczkę zawiesza w tym roku Lamborghini  Aventador LP720-4 50 Anniversario. Co prawda nie jest to typowy klasyk, bo rok produkcji to 2014, ale na pewno unikatowy. Jest to jeden ze 100 zbudowanych modeli, powstały z okazji 50-lecia tej marki. Nie ma zatem wątpliwości, że jego wartość kolekcjonerska jest ogromna i będzie tylko rosnąć.

Jeśli natomiast ktoś poszukuje jednośladu, to Nowak Motocykle również ma na swoim stoisku ciekawe modele. Na brak wyboru potencjalni kupcy na pewno nie mogą narzekać.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz