Retro Motor Show – najpiękniejsze zakończenie sezonu klasyków


Fani Jaguarów również znajdą coś dla siebie i zobaczą najpiękniejsze modele sprzed dziesiątek lat. Nie zabraknie też Cadillaców, Porsche, Mercedesów, BMW czy Audi. Będzie to pełen przekrój marek samochodów, które zwykle mamy okazję oglądać tylko w filmach.

Łezka w oku zakręci się na pewno zwiedzającym, którzy zobaczą Trabanty, Polonezy czy kultowe Maluchy z czasów PRL-u. To będzie świetna okazja do wspominania dawnych czasów i pokazania najmłodszym, jakie auta królowały kiedyś na polskich ulicach.

Motocykle i pojazdy specjalne

Nie samymi samochodami stoi jednak Retro Motor Show. Miłośnicy motocykli obejrzą chociażby  zjawiskowe Harley’e  i porozmawiają z innymi pasjonatami. Do tego zabytkowe pojazdy wojskowe i wozy strażackie, a także legendarny Ursus C45.

Akademia Renowacji

Retro Motor Show to wydarzenie, skupiające automobilkluby, wystawców indywidualnych oraz firmy zajmujące się renowacją klasycznych pojazdów. To z myślą o nich powstała Akademia Renowacji, na której firmy zajmujące się odrestaurowywaniem pojazdów prowadzą wykłady i pokazy, poświęcone różnym etapom prac nad pojazdem. Fachowa wiedza prelegentów z pewnością przyciągną osoby, które stoją przed wyzwaniem związanym z odnowieniem swojego wymarzonego klasyka.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz