Retro Motor Show – najpiękniejsze zakończenie sezonu klasyków


Odjedź z MTP wymarzonym klasykiem

Podczas Retro Motor Show, motoryzacyjne klasyki będą nie tylko samą ekspozycją. Na Giełdzie Pojazdów Zabytkowych wystawione zostaną auta na sprzedaż. Można zatem przyjść, osobiście obejrzeć najpiękniejsze samochody, porozmawiać z ich właścicielami, poznać historię i… odjechać z targów nowym-starym autem.

Klimat jak z minionych epok

Poza pojazdami, których nie sposób zobaczyć na co dzień na ulicach, w retro-nastrój wprowadzać też będzie zwiedzających klimatyczna muzyka. W połączeniu ze strojami i tańcami sprzed kilku dekad sprawi, że każdy kto odwiedzi targi, poczuje się, jakby cofnął się w czasie. To nie będzie zwykła wystawa samochodów. To będzie wycieczka po historii motoryzacji.

Motoryzacyjne unikaty na skalę światową

Dlaczego te targi będą tak wyjątkowe? Bo to będzie jedyna okazja, aby zobaczyć na własne oczy chociażby 92-letniego Rolls-Royce Phantom. Tak – czterodrzwiowa limuzyna  z 1927 r., która była w stanie rozpędzić się nawet do 145km/h. Co jeszcze nacieszy oczy zwiedzających?

Mustang Klub Polska na swoim stoisku zaprezentuje bardzo rzadki i mocno poszukiwany projekt Mustanga. Poza tym Klub planuje na swoim stoisku interaktywne atrakcje dla zwiedzających.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz