Remis Lecha Poznań na zakończenie sezonu

Lech Poznań w ostatnim spotkaniu sezonu 2020/21 tylko zremisował przy Bułgarskiej z Górnikiem Zabrze 1:1 (1:0). Kolejorz zajął jedenaste miejsce w tabeli.

Na dzisiejszym meczu po raz pierwszy od niemal ośmiu miesięcy na trybunach zasiedli kibice Kolejorza, którzy już w 9. minucie zobaczyli bramkę dla Lecha. Po akcji Jana Sykory na prawym skrzydle piłka dotarła do znajdującego się w polu karnym Daniego Ramireza. Hiszpan idealnie uderzył z dziesiątego metra nie dając szans bramkarzowi gości Martinowi Chudemu.

20 minut później Ramirez mógł podwyższyć. Otrzymał podanie od Jakuba Kamińskiego, uderzył lewą nogą, ale minimalnie przestrzelił. W 38. minucie Ramirez świetnie zagrał w pole karne do Johannssona, który jednak przegrał pojedynek z Chudym.