Rekordowa edycja programu „Mieszkanie do remontu”


11 października Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ogłosił ostatnią tegoroczną edycję programu „Mieszkanie do remontu”. Tym razem akcja jest rekordowa, bo do zagospodarowania są aż 43 lokale.

Mieszkanie do remontu

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sukcesywnie oferuje mieszkania poznaniakom w ramach programu „Mieszkanie do remontu”. Od wielu lat cieszy się on dużą popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom poznaniaków, jak również monitorując sytuację na rynku mieszkaniowym, spółka postanowiła przekazać do kolejnej edycji programu rekordową liczbę 43 lokali. To prawie dwa razy więcej niż podczas poprzedniej akcji, która odbyła się w drugim kwartale tego roku.

Do dyspozycji poznaniaków w ramach programu są zarówno mieszkania małe, jedno- i dwupokojowe, jak i duże mieszkania posiadające trzy, cztery i pięć pokoi. Spółka przygotowała w dużej mierze lokale dwupokojowe, które są najbardziej pożądane na rynku mieszkaniowym. Powierzchnia wytypowanych lokali waha się między 31 a 189 metrów kwadratowych. Duże zróżnicowanie lokali ułatwia mieszkańcom Poznania wybór mieszkania pod kątem swoich potrzeb. ZKZL, jak to miało miejsce w poprzednich edycjach przygotował lokale w interesujących lokalizacjach takich jak Plac Wolności, ul. Ratajczaka, ul. Podgórna, ul. Jackowskiego czy ul. Wyspiańskiego.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz