Rafał Grodzicki menedżerem ds. sportu Warty Poznań


– Podoba mi się sposób funkcjonowania Warty Poznań. To przejrzysty klub, budowany w bardzo fajny sposób przez ludzi, którzy są prawdziwymi pasjonatami piki nożnej – mówi Rafał Grodzicki. Były piłkarz, z 270 występami w Ekstraklasie dołączył właśnie do zielonych jako menedżer ds. sportu.

Rafał Grodzicki menedżerem ds. sportu Warty Poznań

– Myślę, że Rafała Grodzickiego nie trzeba przedstawiać nikomu, kto interesuje się polską piłką nożną. Kilkanaście lat kariery na poziomie Ekstraklasy to wystarczająca rekomendacja. Zdecydowaliśmy, że Rafał Grodzicki dołączy do pionu sportowego Warty Poznań w charakterze menedżera ds. sportu. Będzie łącznikiem między sztabem szkoleniowym i drużyną a zarządem klubu. Pomoże też w tak gorącym czasie, jakim dla każdego klubu jest zbliżający się okres transferowy. Wierzymy w to, że przyjście Rafała do Warty Poznań to początek owocnej współpracy – mówi właściciel Warty Poznań, Bartłomiej Farjaszewski,

Rafał Grodzicki w tym roku skończy 40 lat. Pochodzi z Krakowa. W latach 2005-2017 rozegrał 270 spotkań w Ekstraklasie, głównie jako środkowy obrońca w barwach Ruchu Chorzów, Śląska Wrocław i GKS Bełchatów. Ze Śląskiem sięgnął po Superpuchar Polski w sezonie 2012/13, a z Ruchem był w 2012 roku wicemistrzem kraju. Występował też m.in. w Cracovii, Stali Mielec, Motorze Lublin, a jeszcze jesienią minionego roku był zawodnikiem Jutrzenki Giebułtów w małopolskiej V lidze. Pełnił tam też funkcję prezesa klubu.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz