Radosny weekend dla mam i dzieci w Komornikach


Maluszki, przedszkolaki oraz ich rodzice będą mogli wspólnie przeżyć radosny weekend w Komornikach. 15 i 16 września dzieci będą mogły wykonać sobie bajkową sesję zdjęciową a młodzi rodzice dowiedzą się m.in. jak wiązać chustę do noszenia niemowlaka i jak przygotować zdrowy jadłospis dla niejadka. Podczas akcji „Radosna Mama, Radosne Dziecko”, odbywającej się pod patronatem „Naszego Głosu Poznańskiego”, w CH Auchan Komorniki młode mamy dowiedzą się również jak dbać o urodę i zdrowie.

 

W każdy weekend września z okazji 11 urodzin CH Auchan Komorniki odbywają się interesujące imprezy.

W pierwszy weekend odbyła się akcja „Nasze zwierzaki”. Była okazja do adopcje zwierząt ze schroniska, pokazy psiej mody i fryzur, a także nauka udzielania pierwszej pomocy zwierzakom. „Nasze zwierzaki” to była też okazja do obejrzenia niecodziennych pokazów i rozmów z doświadczonymi ekspertami na temat domowych zwierząt – ich zachowań, zdrowia, a nawet urody. Atrakcji było wiele. Dla dzieci przewidziano warsztaty i konkursy plastyczne oraz popularne malowanie twarzy. Dodatkowo Pan Tygrys i Pan Pies rozdawali maluchom maskotki.

W miniony weekend odbyła się akcja, którą nazwano „Nauka na wesoło”.  Dzieci dowiedziały się jak stanąć na… suficie, do czego jest potrzebny kosmiczny skafander i  jak działa silnik odrzutowy, a jak słoneczny żagiel.  Dzieci odkryły tajemnice kosmosu i poznały prawa fizyki. Największą atrakcją była  budowa i wystrzelenie w kosmos własnej rakiety! Wszystko to w bazie marsjańskiej w towarzystwie robotów.

Najbliższy weeken to akcja „Radosna Mama, Radosne Dziecko”, a kolejne:  Wielkopolska Tradycja (22-23.IX.2012) oraz Sportowy Weekend (29-30.IX.2012).

Patronem urodzinowych wydarzeń w CH Auchan Komorniki jest „Nasz Głos Poznański”.

Czytaj o:
Nauka na wesoło 

Nasze zwierzaki

W najbliższy weekend w czasie dwóch dni imprezy CH Auchan Komorniki zostanie podzielone na trzy specjalne strefy. W strefie maluszka odbędą się spotkania z doradcą laktacyjnym, psychologiem i dietetykiem. Rodzice będą mogli także odbyć m.in. szkolenie z wiązania chust do noszenia niemowląt.

Strefa przedszkolaka będzie pełna ofert placówek edukacyjnych, klubów maluszka, czy prywatnych żłobków i sal urodzinowych. Dodatkowa atrakcja to bajkowa sesja dla dzieci.Najmłodsi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia przebrani za ulubioną postać z bajki. Dzieci będą mogły również bawić się tęczową chustą Klanzy, zbudować robota z klocków Lego, stworzyć własną biżuterię oraz poznać świat kultury orientalnej.

Strefa mamy czeka na Panie, które poszukują nowych rozwiązań dla poprawy zdrowia i urody. Będą mogły one skorzystać z ofert salonów spa, salonów kosmetyczno-fryzjerskich, klubów fitness, czy odnowy biologicznej. Panie będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu, konsultacji wizażystek, analizy kolorystycznej a także będą mogły sprawdzić poziom tkanki tłuszczowej.

Dla wszystkich mam przygotowano konkurs „metamorfozy z CH Auchan Komorniki”. Wszystkie Panie, które chcą przejść metamorfozę z pomocą stylisty i kosmetyczki powinny przesłać swoje aktualne zdjęcie wraz z uzasadnieniem na adres metamorfozakomorniki@poczta.fm do 13.09 do godziny 18.00. Laureatki skorzystają z profesjonalnego doboru fryzury i stroju.

Rodzinny weekend to element wrześniowych obchodów 11. urodzin CH Auchan Komorniki. „Radosna Mama, Radosne Dziecko” to kolejna akcja z cyklu imprez weekendowych, które będą organizowane wspólnie z hipermarketem Auchan. Wszystkie atrakcje będą dostępne w dniach 15 i 16 września w CH Auchan Komorniki w godzinach 11.00-18.00

Centrum Handlowe Auchan Komorniki to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Ofertę uzupełnia hipermarket oraz stacja benzynowa Auchan. Galeria mieści się przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu i jest czynna 7 dni w tygodniu. Centrum Handlowe posiada parking na 2500 miejsc, w tym 28 dla osób niepełnosprawnych. Kompleks został otwarty w maju 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Więcejinformacji na www.auchankomorniki.pl.

Czytaj też o wcześniejszych imprezach:
Nauka na wesoło 

Nasze zwierzaki

 

2 komentarze

  1. B.B. pisze:

    A czy Ci „oczekujący” też się mogą pojawić ? ;)

  2. Zenek pisze:

    Brzmi interesująco

Dodaj komentarz