Puchar Prezesa WZPN dla AP Reissa Kościan


Akademia Piłkarska Reissa – Kościan wywalczyła I miejsce w turnieju finałowym XX Grand Prix Orlików w halowej piłce nożnej o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Trofeum wręczył kościaniakom osobiście prezes Paweł Wojtala, a królem strzelców został Marcel Skórzanek ze zwycięskiej drużyny.

Jubileuszowy edycja Grand Prix Orlików o Puchar Prezesa WZPN z uwagi na trwającą epidemię Covid-19 była zagrożona, ale dzięki zaangażowaniu dyrektora GOSiR w Dopiewie Marcina Napierały cykl został rozegrany w ścisłym reżimie sanitarny. Niestety z powodu kwarantanny lub przypadków Covid-19 w zespołach z różnych stron regionu finał został rozegrany bez wszystkich drużyn.

– Mimo bardzo trudnego okresu cieszę się, że po raz kolejny halowy cykl Grand Prix Orlików został rozegrany i zgromadził tak dużą ilość młodych piłkarzy. Wierzę, że w przyszłości zobaczę jednego z Was w reprezentacji Polski i będziecie trenować piłkę nożną przez całą swoją młodość, aby później dołączyć do seniorskich zespołów swoich rodzinnych klubów. W waszej kategorii wynik nie jest kluczowy, a najważniejszy jest rozwój na przyszłość i każda drużyna, która dotarła do finału jest już zwycięzcą – mówił podczas ceremonii zakończenie prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, Paweł Wojtala.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz