Przywróć piękny uśmiech dzięki implantom dentystycznym


Odczuwasz ból związany z brakującym zębem, albo osadzonym w dziąśle zbyt luźno? Marzysz o pięknym uśmiechu, który raz na zawsze wykluczy braki w uzębieniu? Możesz to zmienić dzięki implantom dentystycznym, które pozwolą Ci raz na zawsze zapomnieć o wszelkich ubytkach i cieszyć się śnieżnobiałym i pełnym uśmiechem. Wybierz trwałe, bezpieczne i profesjonalne rozwiązanie, które pozwoli Ci zapomnieć o kompleksach. Implanty dentystyczne są coraz częściej stosowaną metodą uzupełniania braków w uzębieniu, cieszącą się ogromną popularnością i maksymalną skutecznością.

Co to są implanty dentystyczne ?

Zadaniem implantów jest imitowanie naturalnych zębów, w celu uzupełnienia braków w uzębieniu. O implancie mówi się, że jest zastępczym korzeniem zęba, znajdującym się poniżej linii dziąseł. Korona zaś jest częścią widoczną i pełni rolę zęba.

Implanty wyglądają niczym tytanowe słupki. Osadza się je w kości szczękowej w taki sposób, aby po nałożeniu korony uzupełnić braki w uzębieniu. Do ich wykonania wybierane są najlepszej jakości materiały, odporne na szkodliwe działanie takich czynności, jak żucie czy gryzienie pokarmów. Świetnie integrują się z naturalną kością i dopasowują się do aktualnego uzębienia.

W Klinice City Dental pracujemy nad najlepszymi implantami zębowymi dla naszych pacjentów, chcąc mieć pewność, że zapewniamy im najpiękniejsze uśmiechy na całe życie.

Jakie rozwiązania w zakresie implantów dentystycznych dostępne są na rynku?

Współczesny postęp technologii i medycyny sprawia, że implanty mogą pełnić różne funkcje. Pierwszą i najważniejszą jest oczywiście uzupełnienie ubytku po brakującym zębie. Zapewnia to poprawę estetyki uśmiechu oraz oczywiście lepsze samopoczucie pacjenta. W przypadku braku kilku zębów, np. obok siebie, można zdecydować się na rozwiązanie nazywane mostem z implantami. Istnieją również implanty w formie łuku, w przypadku ubytku np. całego dolnego uzębienia.

W CityDental.pl wystarczy umówić się na konsultację stomatologiczną, a nasi eksperci dobiorą odpowiedni program leczenia, obejmujący najlepszą technikę wszczepiania implantów dentystycznych.

Implanty dentystyczne pozwalają na przywrócenie pięknego uśmiechu

Kompleksy związane z brakiem uzębienia dotykają coraz więcej osób. Jest to przede wszystkim nieestetyczne, ale również niewygodne i często problematyczne. Prowadzą nie tylko do braku pewności siebie, ale również problemów z jedzeniem czy mówieniem. Implanty dentystyczne  mają na celu wyeliminowanie wszystkich tych negatywnych skutków i zadbanie o odpowiedni komfort psychiczny pacjenta. Decydują się na nie w CityDental.pl macie pewność, że zostaną wykonane profesjonalnie, pod czujnym okiem jednego z naszych ekspertów.

Jak wygląda proces wszczepiania implantów dentystycznych?

Oczywiście o wszczepieniu implantów dentystycznych decyduje stomatolog na wcześniejszej konsultacji w tej sprawie. Jeśli decyzja zostanie podjęta, wówczas należy wykonać Tomografię 3D, która umożliwi zaplanowanie całego procesu leczenia. Podczas kolejnej wizyty stomatolog wszczepia implant. W CityDental.pl dysponujemy najnowszej generacji sprzętem, który umożliwia naszym ekspertom pracę z największą precyzją i dokładnością. Zabieg przeprowadzany jest w pełnym znieczuleniu, pozwalający na nieodczuwanie jakiegokolwiek bólu i dyskomfortu. Kilka dni po zabiegu okolica, w której wszczepiany był implant może być nadwrażliwa i obrzęknięta. Wszystko zniknie w miarę upływu czasu, o czym podczas ostatniej konsultacji opowie Ci Twój stomatolog w CityDental.pl.

Jak dbać o implanty po zabiegu ich wszczepienia?

Aby implanty spełniały swoją rolę i trzymały się jak najdłużej, konieczna jest oczywiście odpowiednia higiena jamy ustnej i regularne wizyty u stomatologa. Podczas wizyty w CityDental.pl otrzymacie szereg wskazówek, w jaki sposób dbać o implanty, tak aby były śnieżnobiałe, trwałe i spełniały swoją funkcję. Możecie być pewni, że opieka w naszej klinice to pełen profesjonalizm, na najwyższym poziomie. Naszym najważniejszym celem jest zadowolenie pacjenta z efektów leczenia i przywrócenie mu pięknego, śnieżnobiałego uśmiechu.

Dodaj komentarz