Poznaj drużynę Lecha


We wtorek (16 lipca) o godzinie 17:00 na Starym Rynku w Poznaniu odbędzie się prezentacja I drużyny Lecha Poznań przed nadchodzącym sezonem. 2 dni później Lech zagra pierwszy mecz sezonu w Finlandii z Honką Espoo, dlatego piłkarze i sztab szkoleniowy przyjadą na Rynek prosto z Bułgarskiej, gdzie odbędą trening na boisku ze sztuczną murawą. Wstęp na prezentację dla wszystkich kibiców jest bezpłatny.

 

Podczas spotkania z kibicami zaprezentowani zostaną wszyscy zawodnicy Kolejorza, w tym m.in. nowi piłkarze: Barry Douglas, Maciej Gostomski, czy Szymon Pawłowski oraz modzieżowcy: Kamil Drygas i Dawid Kownacki. Podopieczni Mariusza Rumaka pojawią się na dużej scenie i odpowiedzą na niejedno pytanie. Wtorkowa prezentacja będzie również okazją do zobaczenia najnowszego kompletu strojów Kolejorza.

Scena ustawiona będzie obok Ratusza, w najważniejszym punkcie Starego Rynku, kibicom Kolejorza kojarzącym się przede wszystkim z fetą mistrzowską z 2010 roku. Za oprawę prezentacji odpowiedzialni będą znani w Poznaniu i Wielkopolsce DJ Face i prezenter Radia Eska Rock Jaro Sobierajewicz. Na scenę wejdą też artyści. Swoje kawałki zagrają raperzy Szafir i Bzyk, których można było usłyszeć na płycie „Definicja Kibol”.

Nie zabraknie możliwości zdobycia autografów piłkarzy, zrobienia z nimi wspólnych fotografii, czy wygrania klubowych gadżetów podczas konkursów. Specjalne atrakcje na wtorkowe popołudnie zapewnili też sponsorzy Kolejorza.

Dodaj komentarz