Przedwiośnie deweloperów


Każdy, kto zamierza niebawem zamieszkać pod nowym adresem, powinien w najbliższy weekend zajrzeć do pawilonu nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

trust_amber_1

Na targach będzie można zapoznać się z jedną z propozycji spółki TRUST, jaką jest inwestycja Amber Piątkowo.

W sobotę i niedzielę, 15 i 16 lutego, odbędą się tam największe targi nieruchomości w Poznaniu. Deweloperzy debiutujący z nowymi inwestycjami, już gotowe mieszkania i domy, firmy doradcze, banki, wydawnictwa branżowe – wszyscy będą do dyspozycji zainteresowanych w lutowy weekend podczas Targów Mieszkań i Domów. Targi rokrocznie przyciągają rzesze zwiedzających. Jest to niepowtarzalna okazja, by porównać ceny nieruchomości, uzyskać wyczerpujące dane na temat inwestycji, poznać warunki zakupu, porozmawiać bezpośrednio z doradcami różnych branż. Targi stwarzają także możliwość do negocjacji cen i skorzystania z przygotowanych specjalnie na tę okazję promocji.

– Klimat targowy sprzyja ofertom specjalnym, nowościom, przecenom. To dobra okazja zarówno dla osób zdecydowanych na zakup nieruchomości, jak i dla tych, którzy chcieliby dopiero poznać rynek. W jednym miejscu możemy zapoznać się z pełną ofertą i porównać warunki proponowane przez inwestorów z całego regionu. Owocuje to dużą oszczędnością czasu i potencjałem do negocjacji cen. Trudno wyobrazić sobie korzystniejsze warunki dla kupującyc – mówi Michał Poręcki ze spółki Nowy Adres, organizującej targi. Dla kupujących korzystna jest także sytuacja na rynku. Duża nadpodaż mieszkań i nastawienie na klienta, owocują coraz atrakcyjniejszymi cenami za metr kwadratowy. Analitycy są zgodni. Jeśli kupować mieszkanie, to tylko teraz.

Jakie oferty przygotowali poznańscy deweloperzy? Wśród wystawców będzie ceniona firma TRUST sp. z o.o. Zachęcamy do zapoznania się z jej ofertą w hali nr 3, stoisko nr F12.

Więcej na temat jej interesujących inwestycji czytaj poniżej:

Lubczykowa Góra II

Amber Piątkowo 

Targi będą otwarte dla zwiedzających w sobotę i niedzielę (16 i 17 lutego) w godzinach 10.00 – 17.00. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 10 zł. Dzieci do lat 15 wstęp wolny.

O targach mieszkaniowych czytaj też tutaj:

Dodaj komentarz