Protest rolników: policja wydała komunikat


Jutro mieszkańcy Poznania i powiatu poznańskiego powinni być przygotowani na utrudnienia w ruchu związane z planowanym protestem rolników i przejazdem ciągników pod Wielkopolski Urząd Wojewódzki przy Al. Niepodległości w Poznaniu. To wydarzenie spowoduje ograniczenia w komunikacji na drogach. – Zachęcamy do szukania alternatywnych tras oraz unikania podróży do centrum miasta, gdy nie jest to konieczne – apeluje policja. Utrudnienia potrwają od wczesnych godzin porannych do późnego popołudnia.

Policjanci z poznańskiej jednostki informują, że 9 lutego odbędzie się planowany protest rolników, który będzie miał wpływ na natężenie ruchu drogowego. Działania środowisk rolniczych w mieście zaplanowane są w godzinach od 10.00 do 16.00. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się również przed i po wskazanych godzinach zgromadzenia.

Mieszkańcy powiatu powinni być świadomi utrudnień, które wystąpią w różnych miejscach miasta i na drogach powiatu poznańskiego oraz stosować się do poleceń policjantów regulujących ruchem drogowym.

Rozpoczęcie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 10.00 w rejonie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego przy Alejach Niepodległości w Poznaniu. Ta ulica na odcinku od ul. Niezłomnych do Parku Cytadela zostanie całkowicie wyłączona z ruchu. Utrudnienia powstaną na drogach dojazdowych do Poznania oraz bezpośrednio do centrum miasta.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz