Propozycje na weekend w Poznaniu


Weekend w stolicy Wielkopolski jak zwykle oferuje wachlarz możliwości spędzenia wolnego czasu. Swingująca Starówka, żużlowe emocje, spektakle uliczne i wiele innych atrakcji czeka na poznaniaków i poznanianki.

Kino Na Wolnym Dziedzińcu

PIĄTEK 5.07.

Kino Na Wolnym Dziedzińcu 

Po raz kolejny poznanianki i poznaniacy będą mogli spędzić letnie wieczory z dobrymi filmami na świeżym powietrzu. Pierwszy seans kina #Na Wolnym odbędzie się już 5 lipca – wtedy na ekranie zobaczyć będzie można dzieło „Najgorszy człowiek na świecie”.

Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta, plac Kolegiacki 17

Godz.: 22.00

Bilety: wstęp wolny

Więcej informacji na stronie UMP.

Spektakle uliczne – Festiwal OFF:Premiery/Prezentacje

Teatr Ósmego Dnia zaprasza na spektakle w ramach Festiwalu OFF:Premiery/Prezentacje 2024. W tym roku publiczność będzie miała okazję zobaczyć występy uliczne, a hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest „Bestia spada na ziemię”. W ten weekend plac Wolności będzie gościć spektakle „W nicość” w wykonaniu Grupy Pomarańcze oraz „Arka”, który zaprezentuje Teatr Ósmego Dnia.

Plac Wolności

Godz.: 21.00 („W nicość”), 22.00 („Arka)

Bilety: 10 zł

Więcej informacji o pierwszym oraz drugim spektaklu na stronie teatru

Solo na Szelągu 

Podczas kolejnego koncertu z cyklu Solo na Szelągu zagra MDMAR, czyli Maria del Mar. Artystka tworzy piosenki w języku angielskim w folkowo-popowym stylu, inspirowanym utworami twórców takich jak: Angus & Julia Stone, Harry Styles czy Cage the Elephant.

Ogród Szeląg, ul. Ugory 97

Godz.: 20.00

Bilety: wstęp wolny

Więcej informacji na Facebooku

Koncert – O.S.T.R.

Nocny Targ Towarzyski zaprasza na kolejny koncert. O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski zagra w ramach trasy „Sentymentalnie”, którą prezentuje w największych polskich miastach.

Nocny Targ Towarzyski, ul. Kolejowa 23

Godz.: 20.00

Bilety: 95,40 zł

Więcej informacji na Facebooku

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz