Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Koniec tygodnia będzie ostatnią szansą na odwiedzenie Zimowego miasteczka na Placu Wolności. Fani kina będą mogli obejrzeć film będący polskim kandydatem do tegorocznego Oscara. Nie zabraknie też koncertów i wydarzeń upamiętniających ofiary wojny w Ukrainie.

lodowisko

Piątek 24.02

8 lat i 365 dni lutego. Upamiętnienie i podsumowanie

24 lutego mija rok od wybuchu pełnowymiarowej wojny Rosji z Ukrainą. W tym roku upływa już 9 lat od pierwszych ataków państwa Putina oraz zaanektowania części terytorium naszych wschodnich sąsiadów. Ukraińcy mieszkający w Poznaniu są wdzięczni Polakom za pomoc, dlatego zapraszają na wspólne przeżywanie tego trudnego dnia. Grupa inicjatywna „Sztab Aniołów” organizuje spotkanie z okazji rocznicy tych wydarzeń, które będzie się składało z części dokumentalno-performatywnej i merytorycznej. Organizatorzy chcą jak najlepiej oddać realia wojny, dlatego uprzedzają o dźwiękach wybuchów, które są zaplanowane podczas wydarzenia.

CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82

Godzina: 19:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

„Eco Targi” w Starym Browarze

Wydarzenie organizowane jest przez portal ecopoznan.pl i ma poszerzać wiedzę w zakresie ekologii. Będzie można kupić wiele oryginalnych i ekologicznych produktów od lokalnych wytwórców. Na targach dostępna będzie zdrowa żywność, ekologiczne torby i dodatki, kosmetyki, ubrania, gadżety i wiele innych. Ponadto prowadzone będą krótkie prelekcje, podczas których eksperci podpowiedzą, jak żyć eko.

Stary Browar, ul. Półwiejska 42

Godzina: 9:00-21:00 (piątek, sobota)

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz