Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


W nadchodzący weekend celebrując Dzień Babci i Dziadka, wnuki mogą zabrać ich na mecz koszykówki, wykorzystując specjalną ofertę przygotowaną przez klub. Usatysfakcjonowani będą fani i fanki rasowych kotów, mogąc zobaczyć pokaz tych czworonogów. Entuzjaści kultury mogą wybrać się na wystawy czy liczne spektakle, a melomani posłuchać chińskich brzmień, świętując tamtejszy Nowy Rok.

kot

Piątek 20.01

Alte Hajm/Stary dom

To spektakl o niełatwych relacjach polsko-żydowskich w cieniu wydarzeń z II wojny światowej. Reżyserami są Michael Rubenfeld i Marcin Wierzchowski. Spektakl dostępny także z napisami w języku angielskim.

Teatr Nowy, ul. J. H. Dąbrowskiego 5

Godzina: 18:00 (piątek, sobota, niedziela)

Bilety: od 70 zł

Więcej informacji na stronie

Kordian i cham. Powidok folwarczny

Spektakl z wykorzystaniem fragmentów powieści Leona Kruczkowskiego, który napisał ją w 1932 roku. Była to książka bazująca na pamiętniku polskiego chłopa, który opisywał w nim krzywdę i niesprawiedliwość, jakiej on i jego rodzina doznawali ze strony właścicieli ziemskich. Sztuka w reżyserii Joanny Bednarczyk.

Teatr Polski, ul. 27 grudnia 8/10

Godzina: 19:00 (piątek, sobota), 18:00 (niedziela)

Bilety: od 50 zł

Więcej informacji na stronie

„Mamy ze sobą trzy światy”. Tryptyk malarski Grupy Mixer

Grupę tworzą Dorota Gaj-Woźniak, Monika Ulańska i Robert Woźniak. To artyści znani z tworzenia kostiumów czy scenografii. Tym razem będzie okazja poznać ich dzieła malarskie. Wystawę, która potrwa do 8 lutego, rozpocznie wernisaż dzieł Roberta Woźniaka.

Pracownia Vzory, ul. Ślusarska 15

Godzina: 19:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz