Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


NIEDZIELA 25.09

Please, Stand up

To wydarzenie, na którym zobaczymy najlepszych polskich komików. Gospodarzem show będzie Łukasz Lotek Lodkowski, wystąpią natomiast m.in. Piotr „Zola” Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Darek Gadowski i Tomek Kołecki.

Stadion Miejski, ul. Bułgarska 17

Godz. 20:00

Bilety: od 79 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Michał Urbaniak & Urbanator Days – koncert połączony z jam session

To już XV edycja międzynarodowego projektu propagującego jazz. Wraz z głównym artystą – Michałem Urbaniakiem na scenie wystąpią m.in. Michael Patches Stewart, Reggie Washington, Frank Parker oraz Mario Forte. Koncert będzie zwięczeniem warsztatów Urbanators Days.

Sala Ziemi, Poznań Congress Center, ul. Głogowska 14

Godz. 19:00

Bilety: od 99 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Wąsik – Jak się (nie)golić przed poznaniem teścia

Młody oraz wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona wraz z marudnym kumplem – lokatorem oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Na domiar złego zawodzi maszynka do golenia pozostawiając na twarzy bohatera… wąsik, który nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje.

Aula Auris, Collegium Da Vinci, ul. Kutrzeby 14

Godz. 16:00, 18:30

Bilety: od 70 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Exotic Fest 

Niedzielne targi branży terrarystycznej, akwarystycznej oraz botanicznej, pozwolą uczestnikom zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria do hodowli, zobaczyć oraz zakupić bezkręgowce i wybrane kręgowce. Jest to również okazja do poznania nowych ludzi, spotkania z najbardziej rozpoznawalnymi osobami w branży oraz rozwijania swoich zainteresowań.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14

Godz. 10:00

Bilety: od 28 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Koncert Monatik

Monatik to ukraiński piosenkarz oraz kompozytor. Artysta od pierwszych dni wojny w Ukrainie angażuje się w aktywny wolontariat i działalność edukacyjną. Na europejskiej trasie koncertowej nie tylko zbiera fundusze na rzecz Ukrainy. Opowiada także fanom na całym świecie o strasznych tragediach, które dzieją się w jego kraju.

Klub muzyczny B17, ul. Bułgarska 17

Godz. 20:00

Bilety: 189 zł

Więcej informacji na stronie

Poznański Impro Jam

Poprzednie edycje wydarzenia odniosły sukces, dlatego po raz kolejny odbywa się improwizowany wieczór w CK Nowe Amore. Na spotkaniu to właśnie publiczność staje się głównym aktorem spektaklu, ponieważ każdy z obecnych będzie miał możliwość wejścia na scenę i stworzenia unikatowego przedstawienia, w grach improwizowanych.

CK Nowe Amore, ul. Sienkiewicza 22

Godz. 19:00

Bilety: 10 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia. KK

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz