Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Jungle Bazzar

Podczas wydarzenia znaleźć będzie można nie tylko rośliny doniczkowe, lecz również donice i dodatki do wystroju wnętrz. Dodatkowo zainteresowani odnajdą również na nim naturalne kosmetyki oraz biżuterię, której autorzy czerpią inspirację z natury.

Hala Sportowa Politechniki Poznańskiej, Ul. Piotrowo 4

Godz. 10:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Giełda minerałów, biżuterii i skamieniałości

Giełda minerałów i biżuterii to idealne miejsce dla każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Na wydarzeniu uczestnicy spotkają się z kolekcjonerami, rzemieślnikami, artystami oraz jubilerami. Ponadto zainteresowani będą mogli zakupić ręcznie wykonaną biżuterię oraz zobaczyć jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne.

Hala Sportowa Politechniki Poznańskiej, ul. Piotrowo 4

Godz. 10:00

Bilety: od 10 zł (wycieczki zorganizowane, i grupy szkolne z opiekunem oraz dzieci do 5 lat – bezpłatnie)

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Weekend z egipskimi planszówkami 

Wydarzenie ma na celu przybliżenie wiedzy na temat gier starożytnych Egipcjan. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość spróbowania swoich sił grając w nowoczesne planszówki. Będą to: Psy i Szakale, Senet, Skarabia, Dolina Nilu, Sphinx, Tablica Tutenchamona, Ramzes 2, Bystre Oko Horusa, Luxor oraz Klątwa Faraona.

Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, ul. Wodna 27

Godz. 11:30

Wstęp darmowy

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Koncert The Stubs i Dopelord

The Stubs to zespół, który rok temu powrócił po pięcioletniej przerwie. Teraz członkowie grupy pojawiają się na koncertach klubowych oraz festiwalach. Fani znają ich z utworów: „Salvation Twist”, „Nation of losers” czy „Timmy”. Kolejnym zespołem, który zagra na wydarzeniu będzie Dopelord. Zespół rozpoczął swoją przygodę w 2010 roku w Lublinie, a aktualnie regularnie koncertuje po krajach Europy.

Klub pod Minogą, ul. Feliksa Nowowiejskiego 8

Godz. 19:00

Bilety: od 60 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Tweed Ride: Mariaż starego z nowym

Elegancki strój i jazda na rowerze to niezbyt częste połączenie, lecz tym razem poznaniacy mają możliwość poczuć się na takiej wycieczce jak angielscy gentelmani bądź retro damy. Wystarczy zapisać się i pojawić o godzinie 14:30 na rowerze na rynku Łazarskim, pomiędzy schodami a fontanną. Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs na najlepszą stylizację. Trasa przejazdu to około 6 km Podczas niej zostanie zrobione grupowe zdjęcie. Będzie także przerwa na urodzinowe ciasto.

Rynek Łazarski

Start godz. 14:30

Wstęp bezpłatny po zarejestrowaniu na stronie

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz