Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Smaki Regionów

Jest to wydarzenie, które zabierze obecne tam osoby w wyjątkową podróż po kulinarnych zakamarkach Polski. Podczas jego trwania na uczestników czekać będą pokazy gotowania, dla najmłodszych przygotowane zostaną warsztaty kulinarne. Na targach będzie można skosztować produktów najwyższej jakości m.in. mięsa, wędlin, serów, miodów, przetworów z owoców i warzyw, ryb, pieczywa, wyrobów cukierniczych, win czy nalewek. Wydarzenie potrwa do 26 września.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14

Godz. 10:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Targi mieszkań i domów

Podczas dwudniowego wydarzenia pojawią się najlepsi deweloperzy, specjaliści z branży mieszkaniowej i budowlanej. Celem targów jest pomoc w zakupie mieszkania lub domu. Co godzinę odbywać się będą seminaria, podczas których eksperci podzielą się swoją wiedzą odnośnie przepisów prawnych oraz zasad obowiązujących na rynku nieruchomości. Wydarzenie potrwa do 25 września.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14

Godz. 10:00

Bilety: 10 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Jedzielnia

Na ulicy Święty Marcin odbędzie się po raz ostatni w sezonie 2022 projekt Jedzielna, który pomaga w promowaniu lokalnych barów i restauracji. Od godziny 12:00 do 17:00 każdy będzie miał możliwość skosztowania dań tradycyjnych, wegańskich i wegetariańskich. Jak zwykle posiłki będą kosztować nie więcej niż 15 zł.

ul. Święty Marcin

Godz. 12:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Show z głową w chmurach 

W sobotę artyści z Cirques du Soleil i teatru Z Głową w Chmurach w spektakularny sposób zaprezentują się przed publiką. Wykonywać będą salta i piruety w powietrzu, również w choreografii z wykorzystaniem koła cyrkowego, powietrznego oraz ognia. Festiwal ukazuje jakie możliwości posiada ludzkie ciało podczas występu, w którym połączona została sztuka taneczna, baletowa, akrobatyczna oraz cyrkowa.

ul. Młyńska 12

Godz. 20:00

Bilety: od 170 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Dywidenda Teatru Fuzja

„Dywidenda” to widowisko teatralne będące odpowiedź na wstrząsający światem kryzys ekonomiczny. Jego  geneza tkwi w ekonomii wirtualnej, gdzie obraz świata zamknięty został w wykresach i wzorach matematyczny, giełdowych, ekranach, a sposoby obrotu pieniądza bardziej przypominają zasady gry hazardowej niż biznesu.

Rynek Łazarski

Godz. 19:30

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz