Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Randka w ciemno

Komedia teatralna jest próbą odpowiedzi na zasadnicze pytanie – jak uniknąć nudy i rutyny w małżeństwie z dwudziestoletnim stażem albo jak do tego nie dopuścić, gdy dopiero się on zaczyna. W przedstawieniu zagra Izabella Tarasiuk-Andrzejewska oraz Leszek Wojtaszak.

Mój Teatr, ul. Jana Gorczyczewskiego 2

Godz. 19:00

Bilety: od 39 zł

Więcej informacji na stronie wydarzenia 

Podziemny Świat Fortu Winiary

Przygotowana trasa spaceru po reliktach Fortu Winiary wynosi około 5 km. Podczas wędrówki uczestnicy dowiedzą się, jak przebiegały walki w lutym 1945 roku oraz jakie wojenne tajemnice skrywa park Cytadela. Wygodne buty oraz latarki to najbardziej potrzebne elementy wyposażenia każdej osoby, która pojawi się na wycieczce.

Park Cytadela

Godz. 20:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia

Wystawa i prelekcja podróżnicza Mateusza Sobierajskiego

„Ludzie Drogi” to cykl fotomontaży cyfrowych, w których dominują treści symboliczne i surrealistyczne. Na wystawie uczestnicy będą mogli obejrzeć 20 kolaży. Fotografie pochodzą z osobistych podróży Mateusza Sobierajskiego, podczas których próbował zrozumieć, czym jest dla niego duchowość oraz co w życiu ma prawdziwą wartość. Prace pełne są metafizycznych odniesień do własnych przeżyć i marzeń. Na zdjęciach można zobaczyć miejsca i ludzi z różnych zakątków świata, takich jak: Indie, Peru, Islandia, Brazylia, Argentyna, Laos, Wietnam, Maroko, Szwajcaria..

United, ul. Unii Lubelskiej 3

Godz. 17:00

Wstęp bezpłatny

Więcej informacji na stronie wydarzenia

SOBOTA 24.09

Senioralni Poznań 2022

Październik po raz dwunasty stanie się miesiącem poznańskich seniorek i seniorów. Uroczysta inauguracja wydarzenia odbędzie się w sobotę o godz. 12:00 na placu Wolności. Na rozpoczęcie uroczystości dla mieszkańców Poznania zagra zespół Żuki Rock’n’Roll Band. Dodatkowo na scenie pojawi się grupa Senioruki, której członkami są dojrzali poznaniacy, grający na ukulele.

Plac Wolności

Godz. 12:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz