Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


85. Kinga Wrona – wystawa fotografii 

85 dni trwała erupcja wulkanu Cumbre Vieja na hiszpańskiej wyspie La Palma. Ekspozycja w Galerii Centrala jest pierwszą indywidualną wystawą tegorocznej laureatki III nagrody Grand Press Photo Award (climate, responsibility). Fotografie Kingi Wrony w subtelny i subiektywny sposób ukazują jedną z najbardziej dotkliwych katastrof naturalnych w Hiszpanii, podejmując tym samym dyskusję o trudnej relacji człowieka z siłami przyrody.

Galeria Centrala, pl. Cyryla Ratajskiego 6a

Godz. 19:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Julian Boss-Gosławski. Cały ten złom.

Julian Boss-Gosławski był wybitnym polskim rzeźbiarzem oraz autorem form monumentalnych, specjalizującym się w metaloplastyce. Wystawa prac artysty zorganizowana przez Fundację /11 Art Space oraz Galerię Piekary zawiera rzeźby takie jak: „Hiroszima” „Pancernik powiatowy” oraz inne prace z cyklu „Epidemia”.

Galeria Piekary, ul. Św. Marcin 80/82

Godz. 10:00

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Zrozumieć plan daltoński

Spotkanie z autorem książki „Zrozumieć plan daltoński” to możliwość rozmowy na temat założeń planu oraz jego realizacji w przedszkolach, jak i w domu. Plan daltoński opiera się na czterech filarach zaproponowanych przez Helen Parkhurst: współpracy, samodzielności, odpowiedzialności i refleksji. Wiele osób uważa go za źródło inspiracji oraz gotowych narzędzi do pracy z dziećmi.

Autorska szkoła podstawowa NAVIGO, ul. Robocza 4a

Godz. 17:00

Wstęp wolny po zapisaniu na stronie.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz