Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Giełda Łazarska, Festiwal Pierogów Świata, koncerty w ramach cyklu Na Falach i Letnich Brzmień – wostatni weekend lipca na mieszkańców Poznania czeka mnóstwo atrakcji. Warto wybrać się też nad Wartę – na Plaży Wilda odbędzie się sylwester w środku lata, a w KontenerART można potańczyć w rytm muzyki z najróżniejszych miejsc na świecie. Nie zabraknie też plenerowego kina, silent disco i licznych spacerów.

PIĄTEK, 29 LIPCA

LemON – koncert Na Falach

W piątek nad jeziorem w Strzeszynku zagra LemON w ramach cyklu koncertów Na Falach. Zespół został założony w 2011 roku z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta. Rok później grupa wygrała telewizyjny talent show „Must be the music”, a sukces ten zagwarantował dużą popularność formacji. LemON na swoim koncie ma już 4 albumy studyjne, a w ubiegłym roku świętował 10-lecie działalności.

Jezioro Strzeszyńskie, ul. Koszalińska 15

Godz. 20:00

Wstęp wolny

Szczegóły na Facebooku.

Seans na tarasie 

Kino Muza zaprasza na projekcję filmu „Na rauszu”. Jest to historia grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu promili we krwi. Seans odbędzie się na tarasie.

Kino Muza, ul. Św. Marcin 30

Godz. 21:30

Bilety: 14 zł (ograniczona liczba miejsc)

Szczegóły na stronie kina.

Łazarskie lato 

W ramach wakacyjnej akcji na rynku Łazarskim na mieszkańców Poznania w ten weekend czeka tam wiele atrakcji. W programie m.in. spotkanie z Szymonem Góralczykiem i jego Karawaną Opowieści, warsztaty z szydełkowania, koncert latino, Wujka Ogórka oraz Uliany Surmyk, a także balfolkowa potańcówka z warsztatami tanecznymi i spektakle teatralne.

Rynek Łazarski

Od godz. 14:00 (piątek, niedziela), od 12:30 (sobota)

Wstęp wolny

Szczegóły na Facebooku.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz