Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Noc w Palmiarni, starosłowiańskie święto muzyki i tańca czy Rockowizna Festiwal – to tylko kilka wydarzeń, w których poznaniacy i poznanianki będą mogli wziąć udział w ten weekend. Ponadto w stolicy Wielkopolski wystąpią Natalia Przybysz, Maria Peszek i Ania Karwan. W wolnych dniach warto też wybrać się na spacer po Starym Mieście, obejrzeć plenerowe seanse czy poćwiczyć nad Wartą.

PIĄTEK, 15 LIPCA 

Rockowizna Festiwal 2022

W weekend Poznań wypełni się mocnymi dźwiękami za sprawą festiwalu Rockowizna. Ideą tego wydarzenia jest łączenie pokoleń pod sceną w rytm dobrego, rockowego grania. Od sentymentalnej podróży w czasie po odrobinę współczesnych gitarowych brzmień. Podczas Rockowizny zagrają koncerty znani polscy artyści – IRA, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Kult, Kasia Kowalska, Ørganek i Strachy na Lachy.

Port lotniczy Poznań-Ławica (wejście od ul. Lotniczej)

Godz. 19:00

Bilety: 109-139 zł (bilety jednodniowe), 179-219 zł (karnet na dwa wybrane dni), 249-299 zł (trzydniowy karnet).

Szczegóły na Facebooku.

Natalia Przybysz na Letnich brzmieniach 

W ramach cyklu koncertów plenerowych „Letnie brzmienia” do Poznania zawita Natalia Przybysz – kompozytorka, autorka tekstów, jeden z najciekawszych kobiecych głosów w Polsce. Swoją karierę rozpoczęła w 2001 roku, gdy wraz z siostrą Pauliną stworzyły zespół Sistars. Po zakończeniu działalności grupy Natalia skupiła się na solowej karierze. W marcu tego roku artystka wydała wyjątkowy album „Zaczynam się od miłości”, na którym autorskiej muzyce towarzyszą teksty napisane przez Korę. Na piątkowym koncercie z pewnością pojawią się też największe przeboje z solowych albumów Natalii: „Miód”, „Nazywam się Niebo” czy „Jak malować ogień”.

Park Starego Browaru, ul. Półwiejska 42

Godz. 20:00

Bilety: 99 zł

Szczegóły na Facebooku.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz