Propozycje na atrakcyjny weekend w Poznaniu


Golec uOrkiestra kolęduje 

Jedni z najbardziej rozpoznawanych braci bliźniaków w Polsce pojawią się w Poznaniu z koncertem „Kolędowanie z Janem Pawłem II”. Duet wykona świąteczno-noworoczne utwory, ulubione pieśni papieża oraz znane wszystkim przeboje. Podczas koncertu wykorzystane zostaną także nowoczesne technologie wizualne.

Kościół Nawiedzenia NMP,  Bohaterów II Wojny Światowej 88

Godz. 17:30

Bilety 99 zł

Zakup biletów możliwy przez stronę internetową.

Urodzinowa zabawa 

Sposobów na świętowanie urodzin jest tyle, ilu ludzi na świecie. Bohaterowie spektaklu dla dzieci „Urodziny prawie wszystkich” też mają na to swoje sposoby. Na celebrację zaproszony jest każdy, wszyscy znajdą coś dla siebie i będą mogli być sobą. W widowisku wykorzystano także nagrania, w których wzięli udział podopieczni Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Zawsze Razem”.

Teatr Animacji, ul. Święty Marcin 80/82

Godz. 11:00, 13:00 (sobota i niedziela)

Bilety od 32 zł

Szczegóły na stronie.

Powrót do jazzu po 10 latach

Piotr Lemańczyk – jeden z najwybitniejszych i najważniejszych polskich basistów jazzowych, powraca po niemal 10-letniej przerwie do basu. Koncert będzie promował jego najnowszą płytę „Boost time”. „Zainspirowałem się sześciostrunowym basem. Pozwala mi on w pełniejszy sposób wypowiedzieć się artystycznie. Muzyka zawarta na tym albumie jest uzupełnieniem, poszerzeniem wizji i chęcią poruszania się po odmiennych, jakże ciekawych rejonach muzyki jazzu” – tak o albumie wypowiada się autor. Artysta zaprosił do projektu Marcina Wądołowskiego i Tomasza Łosowskiego.

Blue Note Jazz Club, ul. Kościuszki 79

Godz. 20:00

Bilety od 55 zł

Wejściówki oraz szczegóły na stronie oraz w klubie.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz