Pralnia samoobsługowa – Dlaczego to świetny pomysł na inwestycję?


Szukasz pomysłu na biznes o niskim stopniu ryzyka, który nie wymaga zainwestowania wygórowanej sumy? Świetną opcją jest otworzenie pralni samoobsługowej. Jakie są zalety prowadzenia tego typu działalności i dlaczego grono jej klientów wciąż się powiększa? Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz poniżej!

Zalety korzystania z profesjonalnych urządzeń

Wydawałoby się, że w czasach kiedy niemal każdy ma w domu pralkę, pralnie staną się reliktem przeszłości. Tak się jednak nie stało, a punkty tego typu nieustannie pojawiają się w nowych miejscach. Powodem takiego stanu rzeczy jest między innymi wysoka jakość urządzeń oraz środków dostępnych w pralniach samoobsługowych.

Profesjonalne urządzenia piorące znacznie lepiej radzą sobie z zabrudzeniami niż domowe pralki. Skutecznie usuwają plamy, nie uszkadzając przy tym delikatnych włókien. Co ważne, duży bęben dostępny w profesjonalnych pralniach umożliwia wrzucenie dużej ilości ubrań oraz innych tkanin jednocześnie. To przydatne i wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla dużych rodzin lub gdy klienci piorą zasłony, obrusy czy pościel. Domowa pralka wymagałaby podzielenia wszystkiego na kilka prań, a efekt i tak mógłby nie być satysfakcjonujący.

Dlaczego wiele osób rezygnuje z zakupu pralki do domu?

W dzisiejszych czasach wynajmowanie mieszkań stało się standardem. Ludzie są przyzwyczajeni do częstych przeprowadzek, zwłaszcza w dużych miastach, przez co nie chcą inwestować w drogie sprzęty. Pralka to spory wydatek, a jej przenoszenie z miejsca na miejsce byłoby dość problematyczne, więc wiele wynajmujących decyduje się na pranie poza domem.

Inną kwestią jest fakt, że niektórym osobą zakup pralki po prostu się nie opłaca. Inwestowanie kilku tysięcy w urządzenie, którego używa się raz w tygodniu, jest kiepskim rozwiązaniem dla singli czy bezdzietnych par. Tutaj lepszym rozwiązaniem będzie pralnia wodna pomysł na biznes, ale także miejsce spotkań sąsiadów, czy miejsce, w którym można spokojnie wypić kawę, czekając, aż program się skończy.

Dla niektórych korzystanie z pralni to wręcz konieczność. Czasami metraż lokalu nie pozwala na wstawienie sporego urządzania, a co dopiero rozwieszanie mokrych ubrań. W pralni po wypraniu można od razu wysuszyć wszytko w suszarce automatycznej. Rzeczy są czyste, suche i gotowe do założenia, bez potykania się o wieszak na pranie w mieszkaniu.

Czy prowadzenie własnej pralni samoobsługowej jest skomplikowane?

Założenie własnej pralni, nie wymaga od inwestora posiadania żadnych umiejętności. Pralnia samoobsługowa franczyza sprawia, że od początku działania Twojego biznesu otrzymasz wsparcie ekspertów. Specjaliści pomogą Ci nie tylko w wyborze lokalizacji, ale także przygotują projekt pralni i zapewnią Ci wsparcie marketingowe, które pomoże Ci pozyskać nowych klientów. Szacowany czas zwrotu inwestycji to tylko trzy lata, a przy tym czynnik ryzyka wynosi poniżej 1%. Pralnia może pracować w niedziele i święta przez 7 dni w tygodniu, a przy tym nie wymaga zatrudniania pracowników. To wszystko sprawia, że to świetny pomysł na biznes. Przekonaj się o tym sam i zostań inwestorem SpeedQueen.

Fot. Materiały prasowe

 

Dodaj komentarz