Poznańskie derby w CLJ dla Akademii Piłkarskiej Reissa

Akademia Piłkarska Reissa w 2. kolejce rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów rywalizowała z Wartą Poznań. Pomarańczowi mimo, że przegrywali po pierwszej części gry, to ostatecznie wygrali 3:1 po bramkach Leona Siemieńczuka, Mikołaja Falbierskiego i Filipa Tondra. Tym samym zawodnicy trenera Thomasa Rozworskiego mają na swoim koncie komplet punktów i są liderem tabeli CLJ.

W drugim meczu rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów do lat 17 zespół Akademii Piłkarskiej Reissa grał z Wartą Poznań. Do tego meczu pomarańczowi przystępowali z 3 oczkami w ligowej tabeli, z kolei „Zieloni” przystępowali do rywalizacji bez zdobyczy punktowej. Pierwsze dziesięć minut odbyło się bez większych sytuacji bramkowych, potem do głosu doszli zawodnicy trenera Thomasa Rozworskiego. Raz za razem młodzi piłkarze pomarańczowych strzelali na bramkę gospodarzy i do 32. minuty oddali ponad 10 prób, z czego jeden obił prawą część obramowania.