Poznański zespół Allegro zmieni siedzibę i zwiększy zatrudnienie dwukrotnie


Poznański zespół Allegro przeniesie się do Nowego Rynku – kompleksu budynków biurowych w centrum miasta. Zajmie tam 10 pięter i 24.6 tys. mkw. powierzchni w pierwszej kolejności, z możliwością dalszej ekspansji do 29.7 tys. mkw. Firma rozpoczęła intensywną rekrutację na 2021 – planuje wzrost zatrudnienia o prawie 40%.

Allegro to platforma, z której korzysta 12.6 milionów klientów i która jest miejscem prowadzenia biznesu dla ponad 125 tysięcy firm handlowych. Na co dzień innowacyjne rozwiązania dla klientów i sprzedawców tworzy ponad 2500 pracowników z Poznania, Warszawy, Krakowa, Torunia i Wrocławia. Firma tylko w 2020 roku zatrudniła w pełni zdalnie blisko 700 ekspertów – w 2021 chce zwiększyć liczbę pracowników o prawie 40%.

2021 rok w Allegro to nie tylko intensywna rekrutacja, ale przede wszystkim innowacje. Firma w najbliższych kwartałach skupi się na usprawnieniach dostaw, rozwoju sztucznej inteligencji i nowych rozwiązań na platformie dla klientów i sprzedawców. W każdym tym obszarze Allegro prowadzi wiele rekrutacji – tylko w Poznaniu w 2021 zatrudni ponad 330 osób .

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz