Poznańska Liga Mini Siatkówki rusza za tydzień


Enea Energetyk Poznań, IUKS Jedynka Poznań, SKF Poznański Bank Spółdzielczy Politechnika Poznańska, UKS ZSMS Poznań, UKS UKS Lider Rokietnica, UKS Puma Komorniki – to kluby z powiatu poznańskiego, które zobaczymy w I Turnieju Ligi Mini Siatkówki 2019/2020. Inauguracja rozgrywek pod patronatem medialnym portalu i dwutygodnika „Nasz Głos Poznański” została zaplanowana na 17 listopada 2019 roku.

Nowe rozgrywki na siatkarskiej mapie regionu swoje spotkania będą zawsze rozgrywać w niedzielę zgodnie z terminarzem, który nie będzie kolidował z imprezami WZPS. Pierwszym gospodarzem spotkań Poznańskiej Ligi Mini Siatkówki będzie klub UKS Puma Komorniki, a inauguracja została zaplanowana na niedzielę, 17 listopada 2019 roku o godz. 9:00 w Hali GOSiR przy ul. Polnej 37 w Komornikach. Każdy uczestnik rozgrywek będzie gospodarzem turnieju eliminacyjnego, a na koniec odbędzie się Turniej Finałowy PLMS. Rozgrywki prowadzone będą w kategoriach dwójek, trójek i czwórek dziewcząt.

– Liczymy na to, że dla najmłodszych adeptek siatkarskiego rzemiosła będzie to znakomita okazja do ogrania się przed początkiem oficjalnego sezonu w rozgrywkach Kinder+Sport. Sama formuła rozgrywek zachęca również do udziału w nich, bo są one po prostu tanie w zakresie kosztów ponoszonych przez kluby. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotkała się z tak pozytywnym odzewem ze strony poznańskiego środowiska siatkarskiego – mówi współorganizator rozgrywek, Michał Sułkowski z SKF PBS Politechnika Poznańska.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz