Poznań Rock Festival: wybuchowa mieszanka muzyki, rozrywki i emocji!


29 i 30 czerwca miłośnicy muzyki rockowej z całej Polski będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata – Poznań Rock Festival!

Poznań Rock Festival

Organizowany na malowniczej Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim. Będzie  spektakularny zestaw koncertów, atrakcji i niezapomnianej atmosfery. Zespoły na Wysokim Napięciu: Przygotuj się na muzyczną eksplozję, gdy na scenie pojawią się najlepsze polskie zespoły rockowe, gotowe dostarczyć pełną gamę brzmień – od klasyki po najnowsze hity. To będzie podróż przez historię rocka, która porwie wszystkich fanów!

Na festiwalowej scenie wystąpią: IRA, Strachy na Lachy, Myslovitz, Luxtorpeda, Ørganek, Voo Voo, Illusion, Łydka Grubasa, Sztywny Pal Azji. To wyjątkowa okazja dla fanów, aby doświadczyć na żywo potężnych brzmień i energetycznych występów swoich ulubionych wykonawców!

Oprócz niezapomnianych koncertów na terenie festiwalu znajdziecie strefę gastronomiczną z foodtruckami z ofertą z całego świata, regionalne browary, atrakcje dla dzieci, strefy relaksu i konkursy – a to tylko niektóre z atrakcji, których uczestnicy mogą spodziewać się podczas wydarzenia.

Poznań Rock Festival to nie tylko koncerty – to spotkanie ludzi z pasją, którzy chcą razem tworzyć niezapomniane wspomnienia. Dołącz do nas na Poznań Rock Festival – tam, gdzie muzyczne serce bije w rytm rocka!

Dla Czytelników mieliśmy dwa dwuosobowe zaproszenia – każde na 1 dzień festiwalu. Zabawa trwała do 26  czerwca. Laureatów poinformowaliśmy mailowo.

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 

Dodaj komentarz