Rozpoczynają się targi Poznań Motor Show 2023


Dzisiaj rozpoczęła się kolejna edycja Poznań Motor Show – najważniejszych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Od wielu lat dostarczają one niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających, którzy każdego roku odwiedzają Międzynarodowe Targi Poznańskie. To bez wątpienia obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

Poznań Motor Show

Tegoroczna odsłona Poznań Motor Show, która tradycyjnie potrwa cztery dni zapowiada się niezwykle interesująco. Uczestnicy targów będą mogli zwiedzić aż 6 stref tematycznych – samochodową, motocyklową, super-cars, e-mobility, caravaningową oraz detailingu. Wyjątkową ekspozycję, zlokalizowaną w 9 pawilonach stworzy łącznie ponad 100 marek i wystawców. Wszystko to uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące – pokazy motocyklowego stuntu i driftu, prelekcje, konkursy i spotkania z gwiazdami.

konferencja przed Motor Show 2023

– Wydarzenie odpowiada potrzebom zmieniającego się świata – z jednej strony nowości na targowych halach, z drugiej emocje, które dajemy poprzez możliwość przejechania się drift taxi, wypróbowania motocykli czy też podziwiania najlepszych na świecie stunterów oraz spotkania gwiazd motoryzacji znanych z telewizji i Internetu – podkreśla Tomasz Kobierski, prezes Grupy MTP.

To właśnie elastyczność jest jednym z czynników, który decyduje o niesłabnącej popularności Poznań Motor Show. Na przekór wielu trudnościom, jakich doświadczyła w ostatnich latach branża targowa i motoryzacyjna, projekt w dalszym ciągu cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wzbudza duże emocje. – Wobec wielu odwoływanych i przekładanych wydarzeń Poznań Motor Show staje się pozytywnym przykładem na to, że formuła wydarzeń motoryzacyjnych nie wyczerpała się – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Motor Show. – Wierzymy, że tegoroczna edycja ostatecznie zakończy dyskusję nad przyszłością targów motoryzacyjnych i będzie mocnym fundamentem pod dalszy rozwój tego projektu – dodaje.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz