Poznaliśmy półfinalistów Memoriału Arkadiusza Gołasia


Dwa polskie, jeden niemiecki i jeden ukraiński zespół wystąpią w tym roku w XVII Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia. Dziś poznaliśmy pary półfinałowe największego wielkopolskiego święta siatkówki halowej.

Od 23 do 25 września w Zalasewie pod Swarzędzem odbędzie się siedemnasta edycja Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. Organizatorzy w tym roku zaprosili do udziału: Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Aluron CMC Wartę Zawiercie, Berlin Recycling Volleys oraz Barkom Każany Lwów.

Memoriał Gołasia to niepowtarzalna okazja dla wielkopolskich kibiców siatkówki do podziwiania na żywo najlepszych zawodników na świecie – mówi burmistrz miasta i gminy Swarzędz Marian Szkudlarek. – Zapraszam wszystkich mieszkańców Swarzędza i okolic do udziału w tej imprezie – dodaje.     

Pary półfinałowe

Zanim zawodnicy wybiegną na boisko hali w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie, odbędą się tam warsztaty dla dzieci z powiatu poznańskiego. Pierwszy półfinał zaplanowano na sobotę 24 września na godzinę 14:45. Zmierzą się w nim dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz wicemistrz Ukrainy – Barkom Każany Lwów. Dla debiutujących w przyszłym sezonie w PlusLidze reprezentantów naszych sąsiadów to najlepszy możliwy test przed startem rozgrywek o mistrzostwo Polski. Faworytem do awansu do półfinału jest ekipa z z województwa opolskiego. Czy goście będą w stanie sprawić niespodziankę? Przekonamy się już wkrótce.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz