Powraca wyczekiwana trasa koncertowa VISUAL CONCERT


VISUAL CONCERT to koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata. Trwa sprzedaż biletów! To niezwykłe multimedialno-muzyczne show podbiło serca widzów podczas tras koncertowych w 2019 i 2020 roku. Koncert odbędzie się  8 stycznia w poznańskiej Sali Ziemi.

Co usłyszymy podczas zbliżającej się trasy?

Podczas VISUAL CONCERT będzie można usłyszeć zarówno znane i lubiane ścieżki dźwiękowe z filmów m.in Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni, jak i energetyczne, epickie brzmienia znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell. Na scenie, pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM przygotowanego przez Beatę Bielską, która podczas koncertu jest również charyzmatyczną solistką. Gościem specjalnym VISUAL CONCERT jest niezwykle utalentowany Krzysztof Iwaneczko.

Filmowa zapowiedź trasy:

Co zobaczymy?

VISUAL CONCERT to muzyczna i filmowa podróż po najbardziej niezwykłych i spektakularnych miejscach na Ziemi. Będzie można obejrzeć urocze hawajskie plaże, powalające 7 Cudów Świata, niezwykłe Parki Narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie i imponujące miejskie dżungle z całego Świata. Obrazy filmowe oraz wizualizacje oglądane będą na olbrzymim, kinowo – panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Ceny biletów: od 70 zł.

Dostępne na www.visualproduction.pl.

Dla Czytelników mieliśmy trzy dwuosobowe zaproszenia na koncert, który odbędzie się  8 stycznia w poznańskiej Sali Ziemi. Konkurs trwał do 27 grudnia do godz. 20.

Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowaniakliknij tutaj. 

 

Dodaj komentarz