PORADY Jak solidniej ubezpieczyć mieszkanie?


Klientom, którzy ubezpieczają swój majątek prywatny w wyjątkowo przemyślany sposób w ramach produktu Concordia Plus Concordia Ubezpieczenia proponuje promocję.

 

– Chcemy docenić Klientów, którzy ubezpieczając się wybierają nie jedno, ale kilka ryzyk oraz tych, którzy ubezpieczają się solidnie czyli na sumy, realnie zabezpieczające ich majątek – podkreśla Aleksandra Łączniak, Koordynator Biura ds. Ubezpieczeń Majątkowych w Concordia Ubezpieczenia

Klient, który ubezpieczając się w Concordia od trzech ryzyk, takich jak od ognia nie tylko mury, ale też i wyposażenie mieszkania, kradzieży i ochronę prawną lub OC w życiu prywatnym i jego składka wynosi co najmniej 225 złotych dostanie specjalną nagrodę – klauzulę dewastacji.

– Dzięki niej będzie mógł liczyć na zabezpieczenie kiedy wandale zniszczą mu drzwi, domofon, zieleń przed domem. Dewastacja nie obejmuje grafitti – dodaje Aleksandra Łączniak.

Promocja dotyczy też Klientów, którzy wykupią wszystkie cztery ubezpieczenia od: ognia, kradzieży, OP i OC, a składka będzie opiewała na co najmniej 400 złotych. Taki klient otrzyma wówczas dodatkowo, oprócz klauzuli dewastacji, także Ochronę Prawną dotyczącą sporów sąsiedzkich związanych z nieruchomością.

– Tej opcji nie ma w normalnych ubezpieczeniu OP. Chcemy docenić w ten sposób najbardziej zapobiegliwych – wyjaśnia Łączniak. – Chodzi o sytuacje, kiedy popadamy w konflikt z sąsiadem, nie możemy się z nim porozumieć, w grę wchodzi spór materialny, na przykład o zniszczone mienie. Wtedy może być nam potrzebna pomoc prawnika. Dzięki tej opcji nasz klient będzie mógł bez dodatkowych kosztów skorzystać z prawnika.

Promocja Concordia Plus Concordia Ubezpieczenia jest przeznaczona dla wszystkich: dla tych, którzy przedłużają umowy lub decydują się dokupić kolejne opcje ubezpieczenia i dla zawierających nowe umowy. Promocja potrwa do końca stycznia.

Dodaj komentarz