PORADY. Elegancka ochrona rąk


Kto powiedział, że nie można wyglądać elegancko nawet podczas porządków? Paclan proponuje stylowy oręż do walki z najbardziej zabrudzonymi naczyniami – ozdobne rękawice w kolorze soczystej czerwieni, które oprócz walorów estetycznych, chronią dłonie przed kontaktem z detergentami.

rekawice1
Wykonywanie niezbędnych prac domowych w rękawicach jest komfortowe i bezpieczne dla delikatnej skóry dłoni. Mocna gumowa powłoka zmniejsza do minimum ryzyko kontaktu skóry z wodą i szkodliwymi detergentami, które powodują przesuszenie naskórka. Nowoczesna pani domu zwraca szczególną uwagę nie tylko na bezpieczeństwo, ale i wygodę użytkowania. Tworzywo, z którego wykonane są rękawice, jest miękkie i nie powoduje otarć i podrażnień skóry. Teraz, wespół z najwyższą ochroną, Paclan oferuje modny design – stylizację na lata 50. Przedłużane rękawice w kolorze intensywnej czerwieni z ozdobnymi mankietami chronią nie tylko dłonie, ale i całe przedramiona.

Rękawice gumowe znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwie domowym, ale także podczas prac w ogrodzie. Paclan ma w asortymencie także standardowe rękawice gumowe, dostępne w trzech rozmiarach (S, M, L).

Dodaj komentarz