„Pokolenie Ikea” – wyjątkowy seans z aktorami!


Kino Helios w Poznaniu zaprasza na pokaz specjalny adaptacji głośnej i kontrowersyjnej książki Piotra C. z udziałem twórców 11 marca o godzinie 18.

Pokolenie Ikea

Opis filmu:

Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – stawia mu ultimatum.

Podążając za cynicznym i hedonistycznym bohaterem, wnikamy w świat przygodnego seksu, szybkich randek i jednonocnych romansów serwowanych nam przez aplikację internetowe. Film w bezpruderyjny sposób portretuje ludzi, których łatwy dostęp do dóbr nauczył, że wszystko można tanio i bezrefleksyjnie zastąpić – komputer, meble, mieszkanie, a nawet związek.

Mieliśmy dla Czytelników jedno dwuosobowe zaproszenie. Konkurs trwał do 8 marca do godz. 20. Laureata poinformowaliśmy mailowo.

Link do wydarzenia: https://www.helios.pl/50,Poznan/Aktualnosci/Szczegoly/id/7649/%E2%80%9EPokolenie-Ikea%E2%80%9D-%E2%80%93-wyjatkowy-seans%21

Mile widziane polubienie Naszego Głosu Poznańskiego na facebooku i zaproszenie znajomych do lajkowania – kliknij tutaj. 
Zobacz inne nasze konkursy – kliknij tutaj

Dodaj komentarz