Podsumuj wakacje z gminą Dopiewo


Muzyczną gwiazdą wydarzenia, które zaplanowano na 3 września w Skórzewie, będzie Michał Szczygieł. Na scenie pojawią się także formacja Candela i DJ Osmar.

Wspominanie o końcu wakacji, gdy jesteśmy na ich półmetku, rzadko kiedy ma sens. Tak jest w tym przypadku. Podpoznańska gmina Dopiewo zaprasza na kulturalno – sportowe „Pożegnanie Wakacji” do Skórzewa, które odbędzie się w sobotę 3 września w dwóch lokalizacjach tej miejscowości – w parku i na terenie sportowym przy szkole nr 2.
Park wypełnią dźwięki popu i latino. Muzyczną gwiazdą wydarzenia będzie Michał Szczygieł. Wcześniej na scenie pojawi się formacja Candela, złożona z muzyków o południowoamerykańskim rodowodzie. Nie zabraknie pokazów tanecznych i animacji. Będzie można nauczyć się kroków tańców latino. Po koncertach scenę przejmie kubański DJ Osmar, z którym zabawa potrwa w skórzewskim parku do północy. Początek części „parkowej”: 16:00.
Z kolei przy szkole podstawowej nr 2 w Skórzewie i „Orliku 2012” , na terenie przy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, między 14:00 a 18:00, będzie można wziąć udział w zabawach sprawnościowych. Odbędzie się tu bieg z przeszkodami „Runmageddon Kids”, przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat – rozgrywanym w kilku odsłonach, dla różnych kategorii wiekowych. Młodzież od 15 roku życia i dorośli będą mogli zmierzyć własną kondycję i poznać słabości na 70-metrowym torze przeszkód „Ninja Worrior.
Michał Szczygieł
Michał jest młodym polskim wokalistą. Wykonuje nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów. Nie zawiodą się ci, którzy lubią taneczne hity o klubowym rodowodzie, elementy urban, ze szczyptą letniej nostalgii. Rok temu ukazała się jego debiutancka płyta Michała „Tak jak chcę” – pokryta sześcioma warstwami platyny. To on wylansował takie przeboje jak „Nic tu po mnie”, „Spontan” czy „Więcej”. Ma na koncie również kilkanaście duetów z innymi artystami i kilkanaście teledysków. Pod koniec lipca tego roku światło dzienne ujrzała na You Tube filmowa zapowiedź jego drugiego krążka „Adrenalina”. Jego kariera nabrała rozpędu w 2017 r., po udziale w telewizyjnym show „The Voice of Poland”, gdzie miał szansę się zaprezentować ogólnopolskiej publiczności i z tej szansy skorzystał (zajął 3 miejsce). Frekwencja na koncertach, granych w całej Polsce oraz miliony odsłon utworów w Internecie – dowodzą, że zwolenników talentu Michała Szczygła nie brakuje.
Warto zapisać w kalendarzu tę datę: sobota 3 września – Skórzewo w gminie Dopiewo. Szczegóły już wkrótce na dopiewo.pl. Zapraszamy.
Adam Mendrala
Fot. Robert Ceranowicz / Universal Music Polska / arch. Michała Szczygła, zespołu Candela, DJ Osmara

Dodaj komentarz