Podsumowanie sezonów Tor Poznań Track Day 2020-2021 (ZDJĘCIA)


Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZM w Amatorskich Samochodowych Wyścigach Płaskich – Tor Poznań Track Day w sezonach 2020-2021 zostały podsumowane na tradycyjnej gali, która odbyła się w sobotę (27 listopada) w Porsche Centrum Poznań. Uroczyste wydarzenie, gdzie uczestnicy, partnerzy i przyjaciele imprezy, spotkali się i podsumowali osiągnięcia, zgromadziło laureatów dwóch sezonów gdyż, z pandemicznych względów, gala nie odbyła się w ubiegłym roku.

Tor Poznań Track Day – Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego PZM w Amatorskich Samochodowych Wyścigach Płaskich, impreza organizowana już od 14 lat na Torze „Poznań”, to nie tylko rywalizacja z czasem i walka o cenne ułamki sekund, ale również miejsce gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów każdy może stawiać swoje pierwsze kroki w motorsporcie oraz udoskonalać umiejętności jazdy wyścigowej w bezpiecznych warunkach na profesjonalnym torze wyścigowym.
Mimo pandemicznych warunków w sezonach 2020-2021 Tor Poznań Track Day odbyło się łącznie 30 edycji imprezy w której udział wzięło ponad 1300 zawodników.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz