Plażowicze opanują MTP


Plaża w centrum miasta? Od wtorku to możliwe. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich otwarta zostanie wakacyjna strefa dla lubiących się opalać, dla aktywnych i dla najmłodszych. To miejsce dla każdego poznaniaka i turysty, który w sierpniu odwiedzi stolicę Wielkopolski.

 

Uroczyste otwarcie nastąpi we wtorek, 31 lipca o godz. 17. Udział weźmie prezes zarządu MTP, Andrzej Byrt i wychowankowie Akademii Piotra Reissa.

Plac Marka pomiędzy halami zmienienia się już powoli wielką piaszczystą plażę. Stanie się areną zmagań i zabaw sportowych, wielkim boiskiem do gry w siatkówkę, piłkę nożną czy badmintona. Specjalnie dla dzieci zostanie wybudowana ogromna piaskownica, gdzie dzieci będą mogły szukać skarbów. Nie zabraknie terenu do gry w bule oraz strefy rekreacyjnej, gdzie na wygodnych leżakach będzie można zażyć kąpieli słonecznej. A jeśli komuś zrobi się gorąco będzie mógł ochłodzić się korzystając z kurtyny wodnej ustawionej na trawie. Osoby zainteresowane poznaniem historii Targów na pewno ucieszą planowane spacery po MTP.

Dla gości oprócz licznych atrakcji organizatorzy strefy wypoczynku przygotowali także miejsca, gdzie będzie można zregenerować siły kupując napoje lub małe przekąski.

Wszystkie atrakcje są za darmo. Wstęp na teren MTP w dniach 31lipca – 31 sierpnia jest wolny.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic oraz gości przebywających w naszym mieście na urlopach wypoczynkowych. Wejście od ulicy Głogowskiej, wstęp codziennie od godziny 9. do 20.

Juliusz Podolski, exPress Dziennikarska Agencja Usługowa

Fot. J. Podolski

2 komentarze

  1. kajak pisze:

    „Dla gości oprócz licznych atrakcji organizatorzy strefy wypoczynku przygotowali także miejsca, gdzie będzie można zregenerować siły kupując napoje lub małe przekąski.

    Wszystkie atrakcje są za darmo”…

    to przeczy sobie.

Trackbacks for this post

  1. […] do Malty i Areny. Wybór targów wydał się najbardziej naturalny. We wtorek zostaje otwarta tam miejska plaża. Przestrzeń do oglądania na Placu Marka na terenie MTP będzie miała odpowiednią oprawę. […]

Dodaj komentarz