Plan przygotowań piłkarzy Warty Poznań do sezonu 2023/24


Zgrupowanie w Grodzisku Wlkp. i sześć sparingów, w tym pojedynek z mistrzem Rumunii, Farulem Konstaca – takie są plany przygotowań Warty Poznań do nowego sezonu.

Kajetan Szulc

Zespół trenera Dawida Szulczka ma przed sobą jeszcze jeden mecz w bieżących rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy. W sobotę „Zieloni” zmierzą się w Mielcu ze Stalą i będą tam bronili siódmej pozycji w tabeli, a w przypadku zwycięstwa mają jeszcze szansę zakończyć sezon na szóstym miejscu.

Wiadomo już, że po zakończeniu sezonu piłkarze dostaną wolne (wyjątkiem są reprezentanci krajów), a na pierwszym treningu po urlopach spotkają się 20 czerwca, czyli miesiąc przed startem nowej kampanii. Kolejny sezon ruszy bowiem w przedostatni weekend lipca (dokładnie 22-23 lipca).

Warta Poznań będzie się przygotowywała do czwartego z rzędu startu w najwyższej lidze według podobnego schematu, jak rok temu. Znów początkowo będą to treningi na własnych obiektach, a jedyny obóz odbędzie się w Grodzisku Wlkp. To zgrupowanie potrwa od 2 do 14 lipca i zaplanowano rozegranie w tym czasie sześciu meczów kontrolnych.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz