PILNE! Tymek z Koziegłów walczy o życie – pomóż!


Tymek – mały – wielki wojownik znów staje do walki z chorobą.

 

Tymka poznaliśmy w 2017 roku, jako 5-latka walczącego z jednym z najgroźniejszych nowotworów dziecięcych… Wydawało się, że pokonał śmierć, niestety – nowotwór zaatakował ponownie. W zeszłym tygodniu szpital w Poznaniu zakończył leczenie chłopca. Nic więcej nie mogą już zrobić. Tymek jest w Krakowie, tamtejsi lekarze jeszcze próbują – dostaje silną chemioterapię razem z przeciwciałami… Chemię tak toksyczną, że nie wiadomo, czy chłopiec przeżyje.

Rodzice Tymka konsultują przypadek synka ze szpitalem w USA, gdzie jeździ wiele dzieci, dla których to ostatnia deska ratunku… Tak jak dla Tymka. Koszty leczenia w USA będą jednak niewyobrażalne… Na pewno przekroczą milion złotych. Wszystko wyjaśni się na dniach, ale nie można już czekać, bo nowotwór też nie czeka ani chwili. Rodzice Tymka błagają Was o pomoc w ratowaniu życia tego 10-letniego chłopca…

Apelujemy o pomoc dla chłopca!

Zbiórkę na leczenie można wspomóc, wpłacając środki TUTAJ
Zachęcamy do udostępnienia linku do zbiórki https://www.siepomaga.pl/ratujemytymka?fbclid=IwAR3c5GBPrDDwi3riua3d00DuLmw6TBZMzAW4vbxLdNvlLEY3Tw_9AL5KQbw na Państwa profilach Facebook, stronach internetowych, etc.

Dodaj komentarz