Piłkarze Warty Poznań wznowili treningi


28 piłkarzy uczestniczyło w pierwszym w tym roku treningu Warty Poznań na boisku przy ul. Warmińskiej. Do wylotu na obóz w Turcji „Zieloni” będą ćwiczyli na miejscu, a 20 stycznia rozegrają mecz kontrolny w Łodzi z Widzewem.

28 piłkarzy uczestniczyło w pierwszym w tym roku treningu Warty Poznań na boisku przy ul. Warmińskiej. Do wylotu na obóz w Turcji "Zieloni" będą ćwiczyli na miejscu, a 20 stycznia rozegrają mecz kontrolny w Łodzi z Widzewem.

Zespół trenera Dawida Szulczka zakończył urlopy we wtorek, 9 stycznia. Piłkarze spotkali się w klubie, mieli odprawę oraz zajęcia wprowadzające przed powrotem do treningów na boisku. W środę, w południe rozpoczął się pierwszy z nich – na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią, na Golęcinie. Na trening zostali zaproszeni przedstawiciele mediów, którzy mieli później okazję do przeprowadzenia rozmów z „Zielonymi”.

W drużynie nie ma na razie nowych twarzy. Wciąż indywidualnie trenują Adam Zrelak i Kacper Przybyłko, którzy wracają do pełni sprawności po zabiegach, które przeszli na początku sezonu. W zajęciach uczestniczyło trzech zawodników z Akademii Warty Poznań: Igor Stańczak, Marcel Juszczak, Filip Tonder i bramkarz Bartosz Piechowiak. Pierwszy z nich ma już za sobą debiut w oficjalnym meczu pierwszego zespołu Warty Poznań.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz