Piłkarze po meczu Podbeskidzie – Lech


Aleksander Jagiełło, Bartosz Ślusarski oraz Barry Douglas po meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań, który zakończył się bezbramkowym remisem.

Aleksander Jagiełło
W każdym meczu staramy się grać o trzy punkty. Dzisiaj było tak samo. Trzeba jednak docenić klasę rywala i cieszyć się z tego jednego punktu. Choć w doliczonym czasie gry byliśmy bliscy sięgnięcia po pełną pulę. Miałem dwustuprocentową sytuację i po prostu powinienem ją wykorzystać.

Bartosz Ślusarski
Z gry byliśmy zespołem lepszym, ale co z tego, skoro nie wykorzystujemy sytuacji i nie strzelamy bramek. Z Widzewem udało nam się raz trafić i wygraliśmy, a dziś tego zabrakło. Brakuje precyzji, a bez tego ciężko o gole. Jest niedosyt, choć trzeba przyznać, że w samej końcówce mieliśmy szczęście, bo mogliśmy to spotkanie nawet przegrać.

Barry Douglas
Jeśli spojrzymy na okazje, które stworzyliśmy sobie w tym meczu, to z pewnością straciliśmy dziś dwa punkty. Byliśmy zespołem, który miał mecz pod kontrolą, ale futbol polega na strzelaniu goli. Nie mieliśmy dziś szczęścia, nie zdobyliśmy żadnej bramki i dlatego tylko wracamy do Poznania tylko z jednym punktem.

Dodaj komentarz