Piątkowska 103 z wszystkimi kondygnacjami


Inwestycja Piątkowska 103 osiągnęła docelową wysokość. Budowlańcy postawili ściany wszystkich kondygnacji, zamontowali pokrycie dachowe oraz stolarkę okienną. Aktualnie trwają prace tynkarskie wewnątrz, a następnie zostaną wykonane elewacje zewnętrzne. Jednocześnie trwa sprzedaż mieszkań. Zostały cztery wolne lokale, w tym przestronny na parterze, do którego przynależy taras.

Inwestycja Piątkowska 103, realizowana przez Quadro Development harmonijnie się powiększa. Wszystkie prace są prowadzone z założonym wcześniej i przedstawionym harmonogramem. Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development informuje, że budynek wielorodzinny osiągnął docelową wysokość.
– Nic nie stoi na przeszkodzie, by dotrzymać terminu realizacji naszego projektu. Okoliczności związane z pandemią, sprawiły, że postanowiliśmy wdrożyć specjalne środki ostrożności związane z codzienną pracą, natomiast nie było potrzeby jej zatrzymywać. Na przełomie II i III kwartału 2021 roku nasi klienci odbiorą swoje mieszkania, a następnie rozpoczną prace remontowo-wykończeniowe. A osobom, które jeszcze nie wybrały swojego M, przypominamy, że dostępne są ostatnie cztery lokale, z dużymi możliwościami aranżacyjnymi – mówi Marek Smogór z firmy Quadro Development. Inwestycja umiejscowiona jest na poznańskich Winiarach, przy ulicy Piątkowskiej 103, do czego nawiązuje nazwa. Dzięki lokalizacji przyszli mieszkańcy mają zagwarantowany dojazd do każdej części Poznania samochodem oraz miejskimi środkami transportu.

Dostępna większa przestrzeń
Projekt Piątkowska 103 składa się z pięciu kondygnacji, w których znajdują się 42 lokale mieszkalne, w tym 13 kawalerek, 22 lokale 2-pokojowe, cztery mieszkania z 3 pokojami oraz trzy najbardziej przestronne, czyli 4-pokojowe. Na parterze dostępne są ogródki, natomiast na piętrach balkony lub loggie.

Więcej na kolejnych stronach tego artykułu:

Dodaj komentarz