Perfect i Blue Café na imprezie Warty Poznań


Prezes Izabella Łukomska-Pyżalska wraz z całą piłkarską Wartą zapina na ostatni guzik przygotowania do wielkiej plenerowej imprezy, mającej stanowić jeden z kluczowych, o ile nie największy element obchodów stulecia Warty Poznań.

 

Organizatorzy imprezy na Łęgach Dębińskich 15 września chce podkreślić wagę jubileuszu najstarszego klubu w Poznaniu. Ponadto imprezie będzie przyświecać szczytny cel – środki uzyskane przez klub w dniu wydarzenia, zostaną przekazane na rzecz rozwoju poznańskiego Gimnazjum Społecznego Zakątek.

Wystąpią wielkie gwiazdy krajowej estrady, jak Perfect czy Blue Café. Zagrają także 52 Dębiec, Trubadurzy oraz wiele innych, lokalnych artystów. Muzyka jednak nie będzie stanowić wyłącznej atrakcji wydarzenia, anonsowanego przez Panią Prezes Izabellę Łukomską-Pyżalską jako „największa plenerowa imprezą roku w Poznaniu”. Co warto podkreślić, każdy chcący 15 września świętować razem z Wartą na Łęgach Dębińskich, za wstęp nie zapłaci ani złotówki!

Impreza będzie trwała cały dzień, a zakończy ją pokaz sztucznych ogni.

– Jestem pewna, że każdy znajdzie na niej coś dla siebie. Mam tu na myśli nie tylko występy znanych artystów, jak Perfect czy Blue Cafe. Dla najmłodszych przygotujemy masę atrakcji, w tym dmuchańce czy liczne zabawy. Nie zabraknie także oczywiście części sportowej, a w niej m.in, konkursy z udziałem naszych piłkarzy. Przewidzieliśmy także i pokaz mody retro – mówi Izabella łukomska-Pyżalska.

Cała Warta chce, aby jej stulecie świętowano z należytym przytupem. Już dziś można zaryzykować stwierdzenie, że żaden z poznańskich klubów czy też żadna z instytucji, swojego stulecia nie obchodziła w tak huczny sposób, jak zamierza zrobić to klub z Drogi Dębińskiej.

Juliusz Podolski

Fot. Roger Gorączniak

Dodaj komentarz