Ostatnia szansa, by zamieszkać na Rodzinnych Podolanach


Firma Sky Investments kończy realizację kilkuetapowego osiedla Rodzinne Podolany w Poznaniu. Niemal wszyscy nabywcy mieszkań z ostatniego etapu już odebrali klucze i rozpoczęli prace związane z wykończeniem wnętrz. Finalnie w ramach całej inwestycji powstało 99 domów z ogrodami i dwupoziomowych mieszkań szeregowych. Dosłownie kilka lokali jest w sprzedaży.

 osiedle Rodzinne Podolany w Poznaniu

Każda firma deweloperska ma inwestycję, która z czasem staje się jej wizytówką i wyznacza standard jakości w branży. Ważne jest nie tylko wykonanie, czy terminowość, ale też interesujące, nieszablonowe podejście do projektu. W tym kontekście przykładem może być Sky Investments, deweloper posiadający wśród swoich realizacji osiedle Rodzinne Podolany. O sukcesie zdecydowało tutaj świeże spojrzenie zespołu projektowego, pełne wyczucie potrzeb klientów oraz kompleksowa realizacja. Do tej pory w granicach miasta brakowało nowych domów na sprzedaż, nie było też zbyt wiele dwupoziomowych mieszkań szeregowych z tarasami na dachu, jakie zaproponowała firma Sky. Osiedle Rodzinne Podolany, zlokalizowane przy ul. Heleny Rzepeckiej w Poznaniu miało swoją premierę w styczniu 2019, aktualnie kończy się jego sprzedaż i realizacja. – Śmiało można stwierdzić, że inwestycja spodobała się klientom. Zdecydował nowy, dotąd niedostępny na rynku pierwotnym na poznańskich Podolanach typ zabudowy, dobra lokalizacja blisko Strzeszyna, a także estetyka. Nasz zespół projektowy i inwestycyjny zdecydował, że zaproponujemy klientom coś nowego, a nie tylko mieszkania w budownictwie wielorodzinnym – mówi Katarzyna Wyszyńska z firmy Sky Investments.

Na początku 2023 roku zakończyła się realizacja IV etapu osiedla Rodzinne Podolany. W tej części osiedla powstały szeregi H i I. a w nich łącznie 28 lokali dwupoziomowych o powierzchni od 73 do 78 mkw. Do budynków prowadzi droga osiedlowa, wyłożona kostką brukową, a przed mieszkaniami powstały miejsca postojowe na auta. – Zakończyliśmy przekazywanie kluczy naszym klientom. Niemal wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców, a dosłownie ostatnie lokale są gotowe do odbioru. Biorąc pod uwagę fakt, że osiedle cechuje się nowym typem zabudowy na poznańskich Podolanach, to jest to niemal ostatnia szansa, by tu zamieszkać i cieszyć się tak dużą przestrzenią – zauważa Katarzyna Wyszyńska.

Nasze osiedle jest niemal w całości gotowe. Dla klienta, który zastanawia się nad zakupem, to spory pozytyw, ponieważ może zobaczyć inwestycję, a nawet wejść do mieszkania. Organizujemy spotkania pokazowe, ale warto w tym celu się umówić z nami wcześniej. Zakup lokalu gotowego pozwala skrócić do minimum czas, kiedy nabywca wraz z rodziną ponosi koszty utrzymania, np. wynajem w aktualnym miejscu zamieszkania, a jednocześnie spłaca kredyt hipoteczny za nową nieruchomość. Takie rozwiązanie jest wygodne i pozwala poczuć się bezpiecznie przy przeprowadzce – podsumowuje przedstawicielka biura sprzedaży Sky Investments. Ostatnie mieszkania dwupoziomowe na osiedlu Rodzinne Podolany o powierzchni od 76 do 78 mkw. są dostępne w cenie od 8900 zł brutto/ mkw.

 

Dodaj komentarz