Osiedle w Cyklamenach


Osiedle w Cyklamenach to wyjątkowo kameralne miejsce, które tworzą dwa szeregi domów jednorodzinnych po pięć domów w każdym szeregu. Wszystkie domy posiadają balkony, ogródki, garaże i miejsca parkingowe przed garażami.

tw deweloper

Wszystkie budynki będą wykonane w wersji TERMO, co pozwala na bardzo duże oszczędności energetyczne, a tym samym w sposób istotny obniżą koszty eksploatacyjne domów. Oferowane domy budowane są w technologii murowanej i oddawane są w stanie deweloperskim. Wszystkie domy będą miały 4 ściany  w ten sposób idealnie wygłuszą sąsiedztwo sąsiada. Domy są jednopiętrowe tj. parter i piętro. Klient posiada bardzo duży wpływ na końcowy efekt budowlany, a wszystko dzięki temu, że stawia na pełną indywidualizację i współkreację wnętrz przez przyszłych właścicieli.

Osiedle w Cyklamenach zlokalizowane jest w Plewiskach przy ulicy Południowej 96/98, w najatrakcyjniejszej części aglomeracji, którą cechuje bardzo dobra infrastruktura.

Ulica Południowa w całości wyłożona jest kostką brukową z chodnikami po obu stronach. Na ulicy przeważa zabudowa jednorodzinna, co stwarza, dodatkowy ciepły klimat do zamieszkania. Bardzo blisko położony jest kompleks handlowo-usługowy –  „Nowy Rynek”, gdzie znajdują się, m.in. market Piotr i Paweł, banki, restauracje, klub fitness, a w niedalekim sąsiedztwie kościół, szkoła podstawowa i gimnazjum, stacja benzynowa, przychodnie, apteki, gabinety kosmetyczne.

Największą zaletą dla młodych małżeństw jest usytuowanie przy ulicy Południowej placówek dla dzieci. Najbliższy punkt przedszkolny i żłobek znajduje się 40 metrów od Osiedla w Cyklamenach, które usytuowane jest w miejscu łączącym w sobie piękno, funkcjonalność otoczenia i ustronność. Z osiedla mamy bardzo dobre połączenia komunikacyjne z drogami wylotowymi  tj.: ul. Grunwaldzka, Fabianowska, Wołczyńska, Głogowska oraz autostrada A2, do której samochodem dojedziemy w 5 minut.  Dodatkowo nie opodal znajduje się Wielkopolski Park Narodowy – idealne miejsce na niedzielny wypoczynek.

Budowane domy posiadają powierzchnię:

zabudowy 93,67m2;
użytkową 134,69m2;
całkowitą187,34m2;
kubaturę 646,34m3;
szerokość budynku 9,20m,
długość budynku 10,12m,
wysokość budynku do kalenicy 8,72m.

Więcej na www.twdeweloper.pl

Dodaj komentarz