Osada Dopiewiec: tradycja wsi wielkopolskiej


W ostatnim czasie coraz więcej osób przeprowadza się poza granice miasta, poszukując spokoju i przestrzeni dla siebie i swojej rodziny. Osada Dopiewiec jest miejscem, które spełnia oba te warunki oraz wyróżnia się szeregiem innych zalet.

Jest to miejsce szczególne, z ciekawą architekturą domów, nawiązującą do tradycji wsi wielkopolskiej. Przestronne, jednorodzinne domy usytuowane na dużych, otoczonych zielenią działkach, dają poczucie stabilności i bezpieczeństwa oraz pozwalają na złapanie oddechu po ciężkim dniu pracy w mieście. Osada Dopiewiec to nie tylko spokojny dom blisko Poznania, ale osiedle zapewniające komfort, nowoczesność i funkcjonalność, o wysokim standardzie wykonania, z materiałów najwyższej jakości, tak aby spełnić oczekiwania wszystkich przyszłych mieszkańców.

Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest lokalizacja. Przeprowadzka za miasto niekoniecznie musi wiązać się z rezygnacją z miejskiego życia, dlatego Osada Dopiewiec może być idealnym wyborem dla osób chcących czuć bliskość stolicy aglomeracji. Odległość do Poznania to zaledwie 20 minut jazdy samochodem dwoma kierunkami: obwodnicą A2 i S11 lub ulicą Bukowską, Złotowską i dalej Poznańską. Dzięki tej niewielkiej odległości nadal mamy szybki dostęp do kina, teatru, restauracji czy zwykłych odwiedzin rodziny lub znajomych w mieście. Jest to także dogodna lokalizacja, dla osób korzystających z komunikacji publicznej łączącej Osadę z Poznaniem, której przystanki znajdują się w najbliższym jej sąsiedztwie.

Położenie Osady Dopiewiec, jest wielkim atutem również z uwagi na rozwiniętą infrastrukturę handlowo – usługową, wydarzenia społeczne i kulturalne oraz walory przyrodniczo-turystyczne jakimi charakteryzuje się gmina Dopiewo. Obecne są tutaj tereny leśne, rezerwat przyrody, będący częścią Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz dla osób ceniących aktywny wypoczynek – ok. 60 km szlaków rowerowych, przebiegających obok ciekawych miejsc.

W pobliżu nie brakuje także dostępu do sklepu, szkoły i przedszkola, które znajdują się zaledwie kilkaset metrów od Osady oraz nieco dalej również kościoła i banku. W Dopiewie i Skórzewie mieszczą się także dwa gimnazja oraz trzy centra handlowe, uwzględniając również to, znajdujące się w Dąbrówce.

Osada Dopiewiec to zamknięte osiedle proponujące 27 działek, o różnym metrażu, z gotowymi projektami domów w dwóch rodzajach: 126 m2 oraz 155 m2. Do każdego z rodzajów domu istnieje możliwość zastosowania 3 wariantów elewacji oraz kilku wariantów wnętrza, w zależności od indywidualnych preferencji klienta. Przy zakupie działki i budowie domu, zespół Osady Dopiewiec, służy pomocą zarówno w kwestii doradztwa finansowego, jak również wsparcia całości procesu inwestycyjnego od strony formalnej i technicznej.

Więcej na www.osadadopiewiec.pl .

Dodaj komentarz